شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1398/04/26 شناسه خبر: 1504502
تکذیب خبر پلمپ کارخانه آرد و نشاسته کوثر یاسوج/ معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی: بین کار نکردن تا پلمپ زمین تا آسمان فاصله است
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: اگر اختلاف نظر و ایرادی وجود داشته باشد کارشناس ما اعلام می کند که کارخانه کار نکند نه این که پلمپ شود؛ بین کار نکردن و پلمپ شدن زمین تا آسمان فاصله وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس مدیرعامل کارخانه آرد و نشاسته کوثر یاسوج در گفتگو با این پایگاه خبری خبر مربوط به پلمپ این کارخانه را تکذیب کرد.

اکبری گفت: روز گذشته بازرسان از این کارخانه بازدید کردند و مشکلی وجود نداشت و هم اکنون نیز مشغول به کار هستیم.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در گفتگو با صبح زاگرس گفت: امروز از رسانه ای با بنده تماس گرفتند و گفتند آیا کارخانه را پلمپ کردید که در جواب گفتم چنین چیزی نیست ، ما به کارخانه اعلام کردیم که شرایط و ضوابطی وجود دارد که اگر رعایت نکردند تذکر می دهیم و اگر در مرحله بعد به تذکر ما عمل نکنند به مسئول فنی کارخانه اعلام می کنیم کار نکنند.

قائدی افزود: اگر اختلاف نظر و ایرادی وجود داشته باشد کارشناس ما اعلام می کند که کارخانه کار نکند نه این که پلمپ شود؛ بین کار نکردن و پلمپ شدن زمین تا آسمان فاصله وجود دارد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1504502
ارسال نظر
نظرات