شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1398/04/26 شناسه خبر: 1504577
فرمانده انتظامی استان زنجان:

20 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان کشف شد/ 6 نفر توزیع کننده مواد مخدر در زنجان دستگیر شدند

20 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان کشف شد/ 6 نفر توزیع کننده مواد مخدر در زنجان دستگیر شدند
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 20 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان و دستگیری 6 نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر در ابهر خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار رحیم جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به کشف سوخت قاچاق در زنجان اظهار کرد: یک کامیون تانکردار حامل 20 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی توقیف شد.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی استان هنگام کنترل خودروهای عبوری در اتوبان زنجان- قزوین به یک دستگاه کامیون تانکردار مشکوک شدند.

وی بیان کرد: ماموران پس از متوقف کردن خودرو با علائم هشدار دهنده، در بازرسی از آن 20 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت سفید کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به توقیف خودرو خاطر نشان کرد: راننده متخلف پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

وی در ادامه از کشف آلات و ادوات مصرف مواد مخدر در ابهر افزود: تعدادی آلات و ادوات مصرف و فروش مواد مخدر همچنین قمه و چاقو کشف و در این راستا نیز 6 نفر دستگیر شدند.

سردار جهانبخش بیان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان از فعالیت 6 نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران در تحقیقات خود دریافتند این متهمان مقدار قابل توجهی از آلات و ادوات مصرف و فروش مواد مخدر، قمه و چاقو را جاسازی کرده اند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه عملیات دستگیری این متهمان آغاز و تیم ویژه ای از پلیس مبارزه با مواد مخدر به مخفیگاه متهمان اعزام شدند خاطر نشان کرد: مأموران موفق شدند در بررسی از مخفیگاه این متهمان آلات و ادوات مصرف و فروش مواد مخدر، قمه و چاقو را کشف کنند.

وی تصریح کرد: این متهمان دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504577
ارسال نظر
نظرات