شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1398/04/26 شناسه خبر: 1504596
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:

کارگاه‌‌های خانگی، راهگشای تحقق اقتصاد مقاومتی است

کارگاه‌‌های خانگی، راهگشای تحقق اقتصاد مقاومتی است
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی اولویت ترین کار بسیج است گفت: ایجاد کارگاه های کوچک خانگی که در ان مردم، نقش حداکثری در اقتصاد ایفا می کنند مهم وضروری است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، به نقش کارآفرینان در توسعه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا با استفاده از ظرفیت های حداقلی به کارهای حداکثری برسیم چراکه کارآفرینی اولویت ترین کار در زمان حاضر است.

وی با بیان اینکه سازمان بسیج مستضعفین با توجه به رسالت ذاتی خود برای حفاظت از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب، در جهت کمک به مردم وارد عرصه تولید و اشتغال می‌شود، گفت: راه اندازی کارگاه‌های اقتصادی مردم‌ محور و کسب و کارهای خانگی در این خصوص بیش‌ از پیش اهمیت دارد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور اولین گام در تحقق اقتصاد مقاومتی را شناسایی کارآفرین عنوان کرد و گفت: بسیج سازندگی حکم نهاد تسهیل کننده را دارد که در جهت  انجام آن، آسان سازی کارآفرینی، شناسایی ظرفیت کارگاه های اقتصاد مقاومتی و هماهنگی با دستگاه های مرتبط  ضروری است.

وی ضرورت ایجاد شبکه های اقتصاد خانگی را یادآور شد و گفت:  درکنار شبکه سازی، مشکلات مردم هم دیده می شود.

زهرایی در ادامه سخنان خود  به برنامه های سال 98 اشاره کرد و با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی همچنان اولین برنامه است، گفت: ایجاد کارگاه های کوچک خانگی که در ان مردم، در اقتصاد  نقش حداکثری پیدا می کنند  مهم وضروری است.

وی با بیان اینکه مردم باید در زمینه های اقتصادی توانمند شوند گفت: همه باید تلاش کنند تا دانسته های خود را شناخته  و به یکدیگر انتقال دهند چرا که با هم افزایی می توان کارهای بهتری انجام داد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در پایان سخنان خود به تصمیمات و خط مشی های دولت در این زمینه  اشاره کرد و گفت: خط مشی های دولت تاثیر بسزایی در پایداری کارگاه های اقتصاد مقاومتی دارد.

وی با بیان اینکه مردم می توانند با شبکه سازی و خوشه سازی در زمینه تولید و فروش محصولات از ظرفیت یگدیگر استفاده کنند، گفت: استفاده از تسهیلات بانکی می تواند بر پایداری  مشاغل کمک کند.

زهرایی یکی از مولفه های تحقق اقتصاد مقاومتی را شناسایی کارآفرین  دانست و گفت: فعالیتی پایدار خواهد بود که بدست مردم انجام شود

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1504596
ارسال نظر
نظرات