شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1398/04/26 شناسه خبر: 1504619
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

هیچ مسئولی در کشور مذاکره موشکی را نمی‌پذیرد/شانتاژهای تبلیغاتی غرب نتیجه استیصال است

هیچ مسئولی در کشور مذاکره موشکی را نمی‌پذیرد/شانتاژهای تبلیغاتی غرب نتیجه استیصال است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شانتاژهای تبلیغاتی غرب در مورد مذاکره موشکی با ایران نتیجه استیصال و ناامیدش نسبت به کشور است، انقلاب اسلامی ایران نفوذناپذیر و در مواضع خود کاملاً پایدار است، لذا غرب از چنین رفتارهایی چیزی عایدش نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص شانتاژ تبلیغاتی یکی از رسانه‌های غربی مبنی بر مذاکره ایران بر سر موضوع موشکی، با اشاره به خطوط قرمز جمهوری اسلامی که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی ترسیم‌شده، گفت: موضوع موشکی ایران نیز یکی از این خطوط قرمز است و مذاکره در مورد آن را هیچ‌یک از مسئولین نظام اسلامی نمی‌پذیرد.

وی با اشاره به شیطنت غرب و آمریکا در این مسئله گفت: غرب که در تمامی راهبردهای خود دچار شکست شده است، امروز از یک صحبتی که وزیر امور خارجه کشورمان انجام داده مبنی بر اینکه منطق ما منطق مذاکره است و از گفتگو عقب‌نشینی نمی‌کنیم، با شیطنت رسانه‌ای آن را تعبیر به مذاکره ایران بر سر مسائل موشکی‌اش کرده است.

هیچ مسئولی در کشور مذاکره موشکی را نمی‌پذیرد

رضایی افزود: نه ظریف این صحبت را گفته و نه هیچ‌یک از مسئولین کشور چنین نظری دارند. امروز تمامی ارکان کشور و مسئولین متحد و منسجم هستند و مواضع مشترکی دارند. رهبر انقلاب نیز راهبرد کشور را تعیین کرده‌اند، بنابراین به‌هیچ‌وجه مذاکره‌ای با آمریکایی‌ها و هیچ کشور دیگری در حوزه مسائل موشکی و منطقه‌ای صورت نخواهد گرفت.

شانتاژهای تبلیغاتی غرب نتیجه استیصال اوست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی چنین شانتاژهای تبلیغاتی را نتیجه استیصال و ناامیدی غرب نسبت به جمهوری اسلامی دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران نفوذناپذیر و در مواضع خود کاملاً پایدار است، لذا غرب از چنین رفتارهایی چیزی عایدش نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در داخل کشور نیز همه باید هوشیار باشند چراکه ایجاد رخنه و شکاف درون کشور از حربه‌های دشمن است. البته همه مردم و مسئولین کاملاً به این موضوع واقف هستند و با توجه به روشن بودن راهبردهای کشور، کسی در دام غربی‌ها نخواهد افتاد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1504619
ارسال نظر
نظرات