شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1398/04/26 شناسه خبر: 1504627
جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور:
هموطنان سیل‌زده لرستانی بزودی لذت خانه‌دار شدن را می‌چشند
جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن ابراز رضایت از روند اجرای ساخت و بازسازی واحدهای در دست اقدام توسط سازمان بسیج سازندگی قزوین از دستگاه‌های متولی و همکار در طرح خواست تا موانع موجود را مرتفع کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ جلسه هماهنگی با حضور جانشین بسیج سازندگی کشور، معاون اجرایی سپاه صاحب الامر (عج) قزوین، مسئول سازمان بسیج سازندگی قزوین، مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی کشور، مدیران کمیته امداد و بهزیستی شهر نورآباد با هدف بررسی مشکلات و رفع موانع ساخت و مرمت ۴۵۰ واحد مسکونی بسیج سازندگی استان قزوین که در حال اجرا می‌باشد برگزار شد.


در ابتدای این جلسه سرهنگ پاسدار مهدی صادق پور، گزارشی از روند اجرای مأموریت ساخت واحدهای مسکونی در سطح شهرستان دلفان ارائه داد و موانع پیشرفت فیزیکی طرح را مطرح کرد.همچنین در این جلسه مقرر شد سازمان بسیج سازندگی کشور و دستگاه‌های حمایتی مشکلات را پیگیری و اقداماتی را در جهت تسهیل امورات انجام دهند.

در حاشیه این جلسه سرهنگ پاسداراله بداشتی، جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن ابراز رضایت از روند اجرای ساخت و بازسازی واحدهای در دست اقدام توسط سازمان بسیج سازندگی قزوین از دستگاه‌های متولی و همکار در طرح خواست تا موانع موجود را مرتفع کنند.

 وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که با همدلی بین همه دستگاه‌های متولی طرح، هموطنان سیل زده در استان لرستان هرچه زودتر لذت خانه دار شدن را بچشند.

 پس از پایان جلسه اله بداشت به همراه سایر مسئولین از روند فعالیت گروه‌های جهادی استان قزوین در روستاهای منطقه دلفان استان لرستان بازید کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1504627
ارسال نظر
نظرات