شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:52 منتشر شده در مورخ: 1398/04/26 شناسه خبر: 1504628
نماینده مردم رشت در مجلس:

یک جراحی بزرگ در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان انجام شد/ ضعف مدیریت اقتصادی را در آموزش و پرورش شاهدیم

یک جراحی بزرگ در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان انجام شد/ ضعف مدیریت اقتصادی را در آموزش و پرورش شاهدیم
نماینده مردم رشت در مجلس، گقت: بیش از یک سال در بحث پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان با یک تیم ۲۰ نفره کار کرده ام و یک جراحی بزرگی در این بحث انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ۸دی با اشاره به روندشفاف سازی در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد: بیش از یک سال در بحث پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان با یک تیم ۲۰ نفره کار کرده ام و یک جراحی بزرگی در این بحث انجام شد.

وی با بیان اینکه شاهد محاکمه های متخلفین در دادگاه های مربوطه هستییم، تصریح کرد: محاکمه افراد متخلف بانک سرمایه و برخی شرکت ها در حال انجام است، تعدادی زندان رفتند و تعدادی هم فرار کردند و به خارج کشور رفتند.

نماینده مردم رشت در مجلس، گفت: ضعف مدیریت اقتصادی را در آموزش و پرورش شاهدیم که موضوعاتی مثل پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان را پیش می آورد.

کوچکی نژاد تصریح کرد: قوه قضاییه باید محکم د این بحث ورود کند و با افرادی که در مباحث انحراف مالی نقش دارند به شدت برخورد کند.

وی با تأکید بر اینکه تحقیقات مورد نظر در مورد صندوق ذخیره فرهنگیان را به دادگاه داده ایم، اظهار کرد: دادگاه هم با تعیین تیم قوی دنبال ریشه یابی و محاکمه متخلفین است تا مشکلاتی از این قبیل دیگر پیس نیاید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504628
ارسال نظر
نظرات