شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:39 منتشر شده در مورخ: 1398/04/27 شناسه خبر: 1504738
رئیس آب و فاضلاب شهری بروجرد:

۱۶۵ انشعاب غیر مجاز آب در بروجرد شناسایی شد

۱۶۵ انشعاب غیر مجاز آب در بروجرد شناسایی شد
رئیس آب و فاضلاب شهری بروجرد گفت: 165 انشعاب غیر مجاز آب از ابتدای امسال تاکنون در شهرستان بروجرد شناسایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب اله حدادی در گفت‌وگو با سفیر افلاک اظهار داشت: هرساله بیش از 400 انشعاب غیرمجاز آب در بروجرد شناسایی می‌شود که تیم‌هایی برای شناسایی و جمع‌آوری این انشعابات در نظر گرفته‌شده است.

 

وی افزود: انشعابات غیرمجاز سبب می‌شود تا در ارائه خدمات به مشترکین مشکلاتی ایجاد شود و برداشت بی‌رویه از انشعابات غیرمجاز نیز باعث کاهش فشار آب در برخی از مناطق شده و اختلالاتی را برای مشترکین ایجاد می‌کند.

 

رئیس آب و فاضلاب شهری بروجرد تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون 165 انشعاب غیرمجاز در بروجرد شناسایی‌شده است که از این تعداد 80 انشعاب به مجاز تبدیل‌شده است.

 

وی از افزایش 15 درصدی مصرف آب در بروجرد خبر داد و گفت: با توجه به افزایش دما، مصرف آب در بروجرد نسبت به تابستان سال گذشته 15 درصد افزایش‌یافته و روزانه حدود 93 هزار مترمکعب آب مصرف می‌شود درحالی‌که میزان مصرف آب در تابستان سال گذشته روزانه 86 هزار مترمکعب بوده است.

 

حدادی عنوان کرد: ضروری است تا شهروندان در این روزهای گرم تابستان در مصرف آب صرفه‌جویی کنند تا فصل گرما بدون مشکل و قطع آب سپری شود.

 

وی با اشاره به اینکه هدر رفت آب در بروجرد 21 درصد است بیان کرد: متأسفانه این میزان هدر رفت آب ناشی از فرسودگی لوله‌ها، شکستگی لوله‌های آب و حفاری‌ها رخ می‌دهد که ضروری است تا با توجه به اینکه آب از ضروری‌ترین نیازهای انسان است باید تلاش کرد تا به هر میزان از هدر رفت آب جلوگیری شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504738
ارسال نظر
نظرات