شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1398/04/27 شناسه خبر: 1504745
مدیرعامل بنیاد برکت خبر داد؛

اجرای ۸۰۰ طرح اشتغالزایی در مازندران/اجرای ۹۰ میلیارد تومان طرح اشتغالزایی در مازندران

اجرای ۸۰۰ طرح اشتغالزایی در مازندران/اجرای ۹۰ میلیارد تومان طرح اشتغالزایی در مازندران
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: ستاد اجرائی فرمان امام برای امسال نیز ۸۰۰ طرح با ۹۰ میلیارد تومان در استان مازندران برای دو هزار نفر در زمینه مشاغل خرد و خانگی به همرای شهر سیمرغ به بدلیل جاری شدن سیل در دستور کار خود قرار داده است داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سعید جعفری صبح امروز در بازدید از طرح‌های اجرائی موفق تسهیلات اشتغالزائی بنیاد برکت در گلوگاه اظهار کرد: ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در شرق مازندران به خاطر ظرفیت و پتانسیل‌های گردشگری و زیر ساخت‌های اقتصادی در منطقه جزئ اهداف بنیاد برکت در مازندران از سوی ستاد اجرائی فرمان مقام معظم رهبری است.

وی افزود: بازدید‌های میدانی مستمری از پارسال تا کنون از روند اجرائی طرح در مناطق مورد پیگیر اجرای طرح‌های خود اشتغالزائی برای کاهش نرخ بیکاری انجام شد.

مدیرعامل بنیاد برکت گفت: ۳۰۰ طرح اشتغالزائی اجتماع محور از پارسال تا کنون در شرق مازندران ایجاد شد.

جعفری افزود: به همت همکاران و تسهیل گران سه شهرستان ۵۹۰ طرح بیش از ۱۱۰ نفر با اشتغالزائی مستقیم با اعتبار ۴۵ میلیارد تومان به نتیجه رسانده شد.

وی گفت: ستاد اجرائی فرمان امام برای امسال نیز ۸۰۰ طرح با ۹۰ میلیارد تومان در استان مازندران برای دو هزار نفر در زمینه مشاغل خرد و خانگی به همرای شهر سیمرغ به بدلیل جاری شدن سیل در دستور کار خود قرار داده است داشته باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504745
ارسال نظر
نظرات