شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1398/04/27 شناسه خبر: 1504751
نماینده خمینی شهر:
دولت از برملاشدن اسرار بیشتر در گاندوهای 2 و 3 هراس دارد/ مجلس، اصلاح بودجه صداوسیما را در دستور کار قرار دهد
نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دو دولت آقای روحانی در قانون شکنی در دولت های بعد از انقلاب بی نظیر بوده است؛ گاندو بحث فرعی ماجرا است و ترس از این دارند که اسرار بیشتری که در این زمینه وجود دارد برملا و افکار عمومی متوجه افتضاحات برخی از مسئولان شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با صاحب نیوز در خصوص حواشی ایجادشده پس از سریال گاندو، اظهار کرد: اگر صحبت نقل و نامه منتشر شده از سوی رئیس جمهور برای کاهش و قطع بودجه صدا و سیما تایید شود، مجلس باید فوری اصلاح بودجه دهند و دولت را مکلف کند که ۱۰۰ درصد بودجه صدا و سیما را تامین کند.

نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: این کار بسیار زشت و ناپسندی است که به دلیل گروکشی، علاقه و یا تنفر از یک دستگاه بودجه آن را قطع و یا حتی بیشتر کنند، این کار دولت عدول از اجرای قانون است.

وی افزود: دو دولت آقای روحانی در قانون شکنی در دولت های بعد از انقلاب بی نظیر بوده است؛ گاندو بحث فرعی ماجرا است و ترس از این دارند که اسرار بیشتری که در این زمینه وجود دارد برملا و افکار عمومی متوجه افتضاحات برخی از مسئولان شوند.

ابطحی تصریح کرد: به نظر من دولت برخورد پیشگیرانه در مقابل با رسانه‌ها انجام داده است که به برخی از مسائل این چنینی ورود نکنند و پشت پرده‌ها و گاندوهای دو و سه و چهار ادامه پیدا نکند.

وی اضافه کرد: به شدت از اینکه افکار عمومی از ماهیتشان پی‌ببرد هراسان هستند و به همین دلیل هرکاری می‌کند تا جلو نقد عملکرد دولت در سیاست خارجه را بگیرند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1504751
ارسال نظر
نظرات