شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1398/04/27 شناسه خبر: 1504757
فرمانده انتظامی سیرجان خبرداد؛

کشف ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال در سیرجان

کشف ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال در سیرجان
فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال و دستگیری ۶ عامل تنظیم این تسهیلات خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از راه آرمان؛ محمدرضا ایران نژاد فرمانده انتظامی سیرجان صبح امروز  از کشف ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال و دستگیری ۶ عامل تنظیم این تسهیلات خبر داد.

وی گفت: ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با همکاری نماینده اداره حقوقی یکی از بانکهای شهرستان پرده از ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی برداشتند.

ایران نژاد در این رابطه افزود: متهمان با استفاده از جعل اسناد، مدارک و مهرهای بانکی و اخذ مبالغ گزاف اقدام به پرداخت تسهیلات به افراد مورد نظر خود می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان مبلغ تسهیلات مورد نظر را ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضائی ۶نفر در این رابطه دستگیر و در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود معترف شدند.

ایران نژاد با اشاره به اینکه رسیدگی و پی جوئی جرائم و تخلفات مالی و اقتصادی در حیطه وظایف پلیس آگاهی است خاطرنشان کرد:  در همین راستا پرونده تشکیل و متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504757
ارسال نظر
نظرات