شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1398/04/27 شناسه خبر: 1504773
عضو هیات مدیره انجمن حمایت از مصرف کنندگان گلستان:
سومین دوره انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان گرگان برگزار می شود
عضو هیات مدیره و بازرس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گلستان گفت : انتخابات این دوره روز 17 مرداد ماه در گرگان برگزار می شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از گلستان ما ؛ موسی الرضا رضایی امروز در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهار کرد : این انجمن تاکنون دو دوره پرفراز و نشیب را پشت سر گذاشته و الان در آستانه آغاز دوره سوم آن هستیم .

رضایی افزود : کاندیداهایی که تمایل به عضویت در هیات مدیره را دارند از شنبه 29 تیرماه الی پنجشنبه 3 مرداد مهلت دارند تا با حضور در دفتر انجمن به نشانی گرگان ، خیابان شهید بهشتی ، نبش بهشت هشتم ، سازمان صنعت ، معدن  تجارت استان ساختمان شهید گرزین طبقه 4 اتاق 27 ثبت نام نمایند .

وی تصریح کرد : عضویت افراد در انجمن ادامه دارد و هزینه کارت عضویت در انجمن نیز رایگان است .

عضو هیات مدیره انجمن حمایت از مصرف کنندگان استان گلستان با اشاره به عضویت 1600 نفر در انجمن خاطرنشان کرد : اگر به تناسب وسعت و جمعیت در نظر بگیریم ، به لحاظ تعداد اعضای انجمن گرگان از تهران هم بیشتر عضو دارد .

رضایی افزود : افرادی که تمایل به ثبت نام دارند می توانند با داشتن دو شرط ایرانی بودن و بالای 18 سال سن ، به سامانه اینترنتی انجمن ملی حمایت از مصرف کنندگان در قسمت شهرستان ثبت نام نمایند . 

وی اضافه کرد : مهلت ثبت نام عضویت در انجمن تا 10 مرداد بوده و انتخابات نیز روز یازدهم مرداد در یکی از مدارس  گرگان با مشارکت فرمانداری از 8 صبح الی 12 برگزار می شود که با توجه به حضور رای دهندگان می تواند تمدید هم شود .

مسئول برگزاری انتخابات سومین دوره انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گلستان بیان کرد : افرادی که می خواهند کاندیدا شوند باید عضو انجمن بوده ، علاوه بر داشتن کارت پایان خدمت لیسانس داشته و ساکن شهر گرگان باشند .

رضایی در پایان اظهار امیدواری کرد : هیات مدیره جدید بتواند در این شرایط سخت اقتصادی در مسیر تحقق اهداف انجمن و تامین حقوق مصرف کنندگان گامهای موثری بردارد .

انتهای پیام /

 

https://dana.ir/1504773
ارسال نظر
نظرات