شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:07 منتشر شده در مورخ: 1398/04/27 شناسه خبر: 1504808
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس:

برداشت دولت نسبت به سریال گاندو صحیح نبوده/ مسئولین در خصوص انتقادات سعه صدر نشان دهند

برداشت دولت نسبت به سریال گاندو صحیح نبوده/ مسئولین در خصوص انتقادات سعه صدر نشان دهند
حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: برداشت دولت در خصوص سریال گاندو و اقدام در خصوص بودجه رسانه ملی صحیح نبوده و نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهباز حسن پور نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص عدم تخصیص بودجه به صدا و سیما در سه ماه دوم به دلیل پخش سریال گاندو گفت: 155 نفر از نمایندگان مجلس طی بیانیه ای حمایت خود را از این سریال اعلام کرده اند.

وی ادامه داد: با توجه به مخاطبین خوبی که این سریال در کشور جذب کرده است و بررسی های صورت گرفته در این راستا در این سریال به هیچ عنوان موضوع تضعیف دولت مد نظر نبوده است؛ بلکه در این سریال مباحث کلی و به ویژه مذاکرات مد نظر بوده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه از نگاه ما برداشت دولت در خصوص سریال گاندو و اقدام در خصوص بودجه رسانه ملی صحیح نبوده و نیست، تصریح کرد: روز گذشته شخصا در رابطه با بودجه صدا و سیما پیگیری کردم و با توجه به اعلام سخنگوی دولت بودجه رسانه ملی هفته آینده مقرر خواهد شد.

حسن پور تأکید کرد: بیان برخی مطالب از سوی برخی از اعضای دولت به هیچ عنوان در شرایط فعلی به صلاح کشور وحدت، هماهنگی و انسجام ملت نیست و بهتر است چنانچه در بین این اعضا اختلاف نظری وجود دارد باید در جلسات کارشناسی و تخصصی مووضعات مطرح و حل و فصل شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه این دسته مسائل را به جامعه و مردم کشیده شود به هیچ عنوان کار ارزشمندی نمی دانم و این اقدام یک کار غیر حرفه ای است که موجب اختلاف بیشتر در جامعه می شود.

وی تصریح کرد: اطمینان می دهم با توجه به رایزنی های صورت گرفته از سوی نمایندگان خانه ملت و به ویژه همکارانی که از سوی مجلس در صدا و سیما به عنوان ناظر انتخاب شده اند؛ بودجه رسانه ملی همانند سایر دستگاه ها ابلاغ خواهد شد و بهتر است مسئولین در این امر سعه صدر بیشتری داشته باشند.

حسن پور در پایان خاطر نشان کرد: هئیت دولت در جلسات خود نقطه نظر افراد را بشود و در همان جلسات مسائل را حل و فصل نماید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504808
ارسال نظر
نظرات