شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:31 منتشر شده در مورخ: 1398/04/27 شناسه خبر: 1504829
نماینده مردم سیستان در مجلس:

دولت نمی تواند بودجه صدا و سیما را قطع کند/ مردم به دنبال روشنگری هستند

دولت نمی تواند بودجه صدا و سیما را قطع کند/ مردم به دنبال روشنگری هستند
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت نمی تواند بودجه صدا و سیما را قطع کند، اگر چه پخش سریال گاند دولتی ها را عصبی کرده اما نمی توانند جلوی آن را بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب اله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه اقدام دولت بر علیه صدا و سیما جمهوری اسلامی که یک نهاد حاکمیتی است نمی تواند ادامه دار باشد، افزود: دولت نمی تواند بودجه صدا و سیما را قطع کند، این اقدام ادامه دار نخواهد بود و اوضاع به شرایط عادی بر می گردد.

 وی با بیان اینکه سریال گاندو به تایید نمایندگان رسیده است، گفت: پخش این سریال از شبکه ملی هیچ مانعی در صدا و سیما ندارد، اگر چه این روند دولتی ها را عصبی می کند اما جلوی آن را نمی توانند بگیرند.
 
به گفته نماینده مردم سیستان، مجلس شورای اسلامی در خصوص قطع بودجه صدا و سیما بی تفاوت نخواهد بود و بعید به نظر می رسد که دولت بتواند در خصوص پخش سریال گاندو اقدام متقابل انجام دهد.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه چنین اقدامی برای این است که پشت پرده‌ و یا گاندوهای دو و سه و چهار ادامه پیدا نکند، افزود: امروز مردم که مخاطب رسانه هستند به دنبال روشنگری بوده، عده ای از اینکه  افکار عمومی از ماهیتشان پی‌ببرد هراسان داشته بر این اساس در پی آن هستند تا مانع نقد عملکرد دولت در سیاست خارجه شوند.
 
دهمرده با بیان اینکه صدا و سیما مرتکب هیچ کار غیر قانونی نشده است، خاطر نشان کرد: مجلس بر اساس قانون اساسی بودجه دستگاه‌هایی مانند صدا و سیما را بر حسب لایحه‌ای که داده شده تصویب و آن را اجرایی می کند، نمایندگان در قطع بودجه صدا و سیما بی تفاوت نخواهند بود.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504829
ارسال نظر
نظرات