شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1398/04/27 شناسه خبر: 1504831
مسئول سازمان اردویی مازندران خبر داد

اعزام کاروان‌های مازندران به مناطق عملیاتی غرب از اول مردادماه

اعزام کاروان‌های مازندران به مناطق عملیاتی غرب از اول مردادماه
مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه کربلا از اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور در اول مردادماه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد عباسپور در گفت وگو با خبرنگار بلاغ، با اشاره به اجرای برنامه های راهیان نور غرب کشور از اول مردادماه تا اول شهریورماه اظهار کرد: امسال نیز قسمت اعظم کاروان های مازندران به مدت ۴ روز از مناطق عملیاتی و یادمان های کردستان بازدید می کنند.


وی با یادآوری این مطلب که یکی از ارکان برنامه های راهیان نور، بسیجیان و خادمین می باشند که در اردوگاه های مازندران و جنوب در حال فعالیت هستند، گفت: تعدادی از خادمین مازندران هر ساله در یادمان های ملی نظیر شلمچه، طلائیه و اروند حضور دارند.

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه کربلا در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام گردهمایی خادمین راهیان نور مازندران در امروز پنجشنبه ۲۷ تیر ماه گفت: این گردهمایی به منظور توانمند سازی ، تقدیر و تجلیل از خادمین شهدا است.

عباسپور در ادامه سخنان خود با تصریح بر این مطلب که راهیان نور امتداد مسیر شهدا است افزود:باید اهداف شهدا را به نسل بعدی منتقل کرده و عملکردی خوب برای انعکاس آن به نسل جدید ارائه دهیم.

وی با تاکید برینکه نباید بگذاریم شهدا از ذهن و قلب جوانان این آب و خاک دور شود،اضافه کرد:اردوهای راهیان نور فرصت مغتنمی برای شناخت بیشتر از دوران دفاع مقدس و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید است.

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه کربلا تجدید میثاق با شهدا، آرمان‌های امام راحل، یادآوری حماسه‌های دفاع مقدس و حفظ دستاوردهای شهدا را از مهم‌ترین اهداف برگزاری کاروان راهیان نور دانست و خاطرنشان کرد:دست اندرکاران برنامه عظیم فرهنگی راهیان نور نقش مهم و تأثیرگذاری در مسیر حفظ انقلاب و ترویج آرمان‌های آن دارند.

عباسپور در پایان یادآور شد: باید از همه توان خود برای حفظ اسلام و محتوای آن استفاده کنیم که یکی از راه های ارزشمند آن راهیان نور است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504831
ارسال نظر
نظرات