شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1398/04/27 شناسه خبر: 1504833
مدیرکل کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان خبر داد؛
پویش فصل گرم کتاب در کانون پرورش فکری استان آغاز شد
مدیرکل کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان از آغاز پویش فصل گرم کتاب در کانون پرورش فکری استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معصومه هادی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: پویش فصل گرم کتاب، طرحی ملی با هدف گسترش فرهنگ کتاب خوانی کودکان و نوجوانان ایران است که به همت کانون پرورش فکری در همه ی استان های کشور در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه افزایش سرانه امانت کتاب، غنی سازی اوقات فراغت و ایجاد فضایی متفاوت در حوزه‌ی مطالعه کتاب برای کودکان و نوجوانان از اهداف اصلی این پویش است افزود: این ویژه برنامه از سوی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری و جهت گسترش فرهنگ مطالعه و ارتقای مهارت های زندگی طراحی شده و امسال دومین سال اجرای آن است.

وی ادامه داد: در این طرح مربیان کانون با ایجاد ایستگاه های کتاب خوانی و با همکاری سایر سازمان ها فضایی برای ارائه ی خدمات فرهنگی به مخاطبان به وجود می‌آورند و با اجرای برنامه های خلاق و متنوع برای خانواده ها و فرزندان کودک و نوجوان آنان کانون و فعالیت های آن را به مخاطبان معرفی می کنند.

هادی خاطرنشان کرد: در زاهدان نیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با همکاری شهرداری این برنامه را آغاز کرده و مجموعه پرسنل کانون با انجام فعالیت‌هایی چون قصه گویی، نمایش عروسکی، مسابقه برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها، شعرخوانی، شاهنامه خوانی و پخش نماهنگ میزبان مخاطبان هستند که این برنامه در نخستین گام خود با استقبال خانواده ها روبه رو شد.

وی در پایان گفت: این پویش تا پایان شهریور ماه، از ساعت 20 الی 22 هر چهارشنبه، در پارک سربازان گمنام واقع در منطقه زیباشهر زاهدان برگزار می شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1504833
ارسال نظر
نظرات