شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:26 منتشر شده در مورخ: 1398/04/28 شناسه خبر: 1504973
خدمتی دیگر به مردم مناطق محروم استان؛

افتتاح 122 چمن مصنوعی در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان

افتتاح 122 چمن مصنوعی در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از افتتاح 39 پروژه چمن مصنوعی در نقاط مختلف استان طی 3 ماه نخست سال جاری خبر داد و گفت: از سال 96 تاکنون 122 پروژه زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف استان افتتاح شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: با هدف توسعه فرهنگ ورزش و توزیع متناسب زیرساخت های ورزشی جهت برخورداری کلیه اقشار جامعه، اداره کل ورزش و جوانان استان  از سال 96 تاکنون 122 مجموعه چمن مصنوعی را در جای جای استان افتتاح کرده است.

وی افزود: بخش قابل توجهی از این پروژه ها در سال 97 و 3 ماهه نخست سال جاری به بهره برداری رسیده است. در 3 ماه گذشته 39 چمن را افتتاح کردیم و حدود 16 چمن مصنوعی دیگر نیز در هفته دولت و هفته ورزش و تربیت بدنی افتتاح خواهند شد درصد بیشتری از مردم استان تا از ظرفیت و امکانات مناسب ورزشی استفاده کنند.

وی ضمن اشاره به استقبال چشم گیر روستائیان استان از ساخت زمین های چمن مصنوعی، افزود: در جاینمایی احداث این پروژه ها همواره تلاش بر این بود تا بتوانیم اکثر نقاط جمعیتی را از نعمت امکانات ورزشی مناسب بهره مند کنیم.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه بخشی از این چمن ها مشارکتی بوده تصریح کرد: مشارکت اول را خود مردم انجام داده اند، دوم دهیاران، بخشداران و فرمانداران و سوم بنیاد مستضعفان که همکاری بسیار خوبی در این خصوص انجام داد.

کرد ادامه داد: علاوه بر 6 چمن اولی که بنیاد مستضعفان جهت احداث آنها به ما کمک کرد، مقرر شده تا این نهاد در ساخت 11 چمن مصنوعی دیگر نیز مشارکت و همراهی داشته باشد.

وی در پایان اظهار کرد: نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان و دید وسیع وزیر نسبت به زیرساخت های ورزشی در روستاها، مساعدت استاندار، مشارکت بنیاد مستضعفان و همت کادر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان نقش بسزایی در تسریع روند آماده سازی و بهره برداری از پروژه ها داشت که جا جای تقدیر و تشکر دارد.

انتهای پیام/
 
 

 

https://www.dana.ir/1504973
ارسال نظر
نظرات