شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1398/04/28 شناسه خبر: 1505051
در خطبه‌های نماز جمعه مازندران مطرح شد؛
قدرت جمهوری اسلامی سبب ترس کشورهای استکباری شده است/ لزوم تصمیم راهبردی دولتمردان برای مشکلات اقتصادی
امام جمعه فریدونکنار گفت: قدرت جمهوری اسلامی موجب ترس کشورهای استکباری شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در خطبه‌های نماز جمعه فریدونکنار اظهار کرد: 26 تیرماه روز شورای نگهبان نامگذاری شده است که یکی از نهادهای مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: 29 تیر ماه روز آغاز عملیات والفجر دوم است که یکی از عملیات‌های منظم در جبهه مرزی شمالغرب آغاز و توسط یگان‌های سپاه و همکاری ارتش به اجرا درآمد که مدت 16 روز طول کشیده و تعدادی از شهرهای مرزی این منطقه به واسطه این عملیات در امان ماندند و پیروزی‌هایی را به دنبال داشت.

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به دیدار ائمه جمعه کشور با رهبر انقلاب تصریح کرد: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری توجه به اهمیت نماز جمعه بوده چراکه حضور در نماز جمعه ذکر و تسبیح خداوند متعال است و همدلی و وحدت را به دنبال دارد.

جلالی یادآور شد: درحالی که 11 تعهد در برجام بوده اما آمریکا و اروپایی‌ها به هیچکدامشان عمل نکردند که به فرموده مقام معظم رهبری هم‌اکنون لازم است که جمهوری اسلامی تعهدات برجامی را کاهش دهد.

وی افزود: توقیف کشتی نفتکش جمهوری اسلامی توسط انگلیسی‌ها یک دزدی علنی محسوب می‌شود و به فرموده رهبری این حرکت‌ها بی‌جواب نمی‌ماند.

امام جمعه فریدونکنار اظهار کرد: نماینده عربستان در سازمان ملل امروز اعلام کرد که وقت آن رسیده که راه دیپلماتیک را در برابر یمن پیش بگیریم و انگلیس از روز توقیف کشتی ایرانی از ترس به خودش اجازه نداده بود که کشتی وارد تنگه هرمز کند که در روزهای اخیر به محض ورود یک کشتی با پرچم انگلیس توقیف شد که آمریکا به امارات فشار آورد که بگوید این کشتی برای ما است اما امارات هم قبول نکرد.

جلالی خاطرنشان کرد: قدرت جمهوری اسلامی به حدی رسیده که دیگر کشورهای مانند آمریکا و انگلیس نمیتوانند با آن گلاویز شوند.

شورای نگهبان از پایه‌های حراست انقلاب اسلامی است

امام جمعه رامسر نیز گفت: شورای نگهبان یکی از پایه های حراست و نگهبانی از انقلاب در برابر دشمن است.
 
حجت الاسلام سید جعفر رضایی در خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه مطالب در فضای مجازی با اطمینان از صحت آن ارسال شود  گفت: استفاده از فضای مجازی جهت نقل قول غلط نادرست بوده و از تهمت و توهین در فضای مجازی پیشگیری شود.

وی تصریح کرد: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری ایجاد نظام جامع تامین اجتماعی و رفع فقر و محرومیت در جامعه است.

وی با اشاره به اینکه بهزیستی یکی از نهادهای موفق در جامعه بوده که سبب رضایتمندی در جامعه هدف شده اند گفت: جهت رفع فقر در جامعه نیازمند مشارکت مردمی و تعامل همه دستگاه ها و نهادها هستیم.

امام جمعه رامسر با تاکید بر اینکه هدف اولیه شورای نگهبان حراست و نگهبانی از اصل انقلاب و دستاوردهای آن است گفت: شورای نگهبان یکی از پایه های حراست و نگهبانی از انقلاب در برابر دشمن است.

رضایی با بیان اینکه شورای نگهبان یکی از نهادهای مهم نظارتی و صیانتی است تصریح کرد: دولتمردان پس از چند سال که مردم با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند تصمیمات مهم و کاربردی نگرفته اند.

وی در پایان گفت: در شرایط حساس کنونی لزوم کار جهادی و مدیریت همه جانبه با تدابیر درست در دولت انتظار می رود که این مهم متاسفانه دچار خلل و کوتاهی است.

انتهای پیام/
https://dana.ir/1505051
ارسال نظر
نظرات