شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 11:07 منتشر شده در مورخ: 1398/04/29 شناسه خبر: 1505162
بازیگر مطرح سینما:
گاندو خط‎شکنی و شروعی خوب در صداوسیما بود/ چرا مسئولین وقایع را به صورت دیگری می‎بینند؟
احمد نجفی گفت: بنده با این که علاقه بسیاری به این دارم که همچنین سریال هایی پخش شود اما نمی دانم که آنها چرا این کار را می کنند امیدوارم که سریال های خوبی ساخته شود و مردم ما که در خانه هستند از آنها بهره مند شوند و این سریال ها روشنگری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس در خصوص سریال گاندو و تحریم صداوسیما از سوی دولت بیان کرد: موافق خط شکنی در سریال‎ها هستم و این اتفاقی که افتاده خیلی خوب است، حال اگر کسانی مانند مسئولین به صورت دیگری وقایع را می بینند و شک و تردید دارندکه این موضوع را چرا به ما گفت! این مشکلات شخصی خودشان است.

نجفی اظهار کرد: از دید یک تماشاچی بسیار خوشحالم که تغییراتی در تلویزیون ایجاد شده است و امیدوارم که این تغییرات سیاسی نشود که  تغییرات به فراموشی سپرده شود من اهل این بحث های عجیب و غریبی که بین آقایان صورت می‌گیرد نیستم، حوصله ام هم سر رفته است هر کسی هم ظن خود  می برد متاسفانه این مملکت ما این شده است اگر از مسئله‌ای دفاع کنیم یک مکافات دارد و اگر هم رد کنیم مکافات دیگری دارد یعنی اصلاً بحث  کارشناسی شده  وجود خارجی ندارد چه در مسائل اقتصادی که روزانه با آن سر و کار داریم و چه در مسائل سیاسی که می بینیم.

وی با تأکید ادامه داد: بنده با این که علاقه بسیاری به این دارم که همچنین سریال هایی پخش شود اما نمی دانم که آنها چرا این کار را می کنند امیدوارم که سریال های خوبی ساخته شود و مردم ما که در خانه  هستند از آنها بهره مند شوند و این سریال ها  روشنگری کنند.

نجفی گفت: دعوای بسیاری روی این سریال صورت گرفته است با این سریال شروع خوبی را تهیه کنندگان و صدا و سیما  آغاز کرده اند امیدوار هستم که ادامه پیدا کند.

احمد نجفی در پایان تصریح کرد: اینکه کسی می آید و خط شکنی می کند اگر بر اساس واقعیت باشد که فوق العاده خوب است اما  اگر من بگویم این یک مسیر صرفا سیاسی  بین مسئولین است که من از آن آگاهی ندارم و به خودشان مربوط است اما اگر بر اساس این باشد که  واقعیت است یاخیر بالاخره وزیر اطلاعات وجود دارد و می‌تواند که بگوید که این مسائل درست هستند یا غلط هستند یا مردم را گمراه کرده اند یا نکرده اند بقیه آن را باید سپرد به بقیه آقایانی که وقتی به آنها حرف می زنیم به آنها برمی خورد این هم هست و نمی‌شود آن را کاری کرد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1505162
ارسال نظر
نظرات