شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:11 منتشر شده در مورخ: 1398/04/29 شناسه خبر: 1505186
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:

دستگاه قضایی خارج از نوبت با متخلفان واردات دارو و تجهیزات پزشکی برخورد کند

دستگاه قضایی خارج از نوبت با متخلفان واردات دارو و تجهیزات پزشکی برخورد کند
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخلف‌های صورت گرفته در واردات دارو و تجهیزات پزشکی گفت: قوه قضاییه خارج از نوبت با شیادان قاتل که در لباس میش، گرگ‌صفتی کرده‌اند برخورد کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به گزارش وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در خصوص تخلفات صورت گرفته در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با ارز دولتی گفت: در گزارش وزیر بهداشت واردات هفت پالت داروی تاریخ گذشته، دو میلیون دلار ارز برای واردات استنت قلب گرفته اما بجای آن کابل برق واردشده است.

سلیمی اظهار کرد: همچنین داروی بدن‌سازی تقلبی واردشده که قرار بود به جوانان تزریق شود و یک میلیارد و۳۰۰میلیون دلار برای واردات تجهیزات پزشکی گرفته‌شده اما هیچ‌چیز تاکنون وارد نکرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه باید باکسانی که با جان مردم بازی کرده‌اند قاطعانه برخورد شود افزود: این افراد هم مسبب قتل و هم مخل در حوزه اقتصاد هستند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نباید با این افراد مماشت کرد خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت هرچه سریع‌تر لیست متخلفان را به قوه قضاییه ارائه و قوه قضاییه هم خارج از نوبت با شیادان قاتل که در لباس میش، گرگ‌صفتی کرده‌اند برخورد کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1505186
ارسال نظر
نظرات