شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1398/04/29 شناسه خبر: 1505301
عضو کمیسیون عمران مجلس:

پخش فیلم گاندو خاصیت بازدارندگی دارد/ دولت با سلیقه شخصی نمی تواند بودجه صدا و سیما را قطع کند

پخش فیلم گاندو خاصیت بازدارندگی دارد/ دولت با سلیقه شخصی نمی تواند بودجه صدا و سیما را قطع کند
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه دولت نمی تواند بر اساس سلیقه خود مانع از اختصاص بودجه برای نهاد ملی شود،گفت: اگر دولت مانع از اختصاص بودجه به صدا و سیما شود مجلس موضع می گیرد و برخورد قاطعی را انجام می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین هاشمی تختی ، عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز با بیان اینکه صدا و سیما یک شورای نظارتی متشکل از سه قوه دارد، گفت: افرادی از دستگاه قضا، مجلس شورای اسلامی و دولت هستند که بر کارهای این نهاد نظارت می کنند.

نماینده مردم بندرعباس، خمیر، قشم، حاجی‌آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با  تاکید بر اینکه بر اساس نظریات شورای سیاست گذاری برنامه های صدا و سیما تنظیم می شود، عنوان کرد: تنها با نظر و سلیقه یکی از قوه های این شورا نمی توان برای یک رسانه ملی تصمصم گیری کرد زیرا نه تنها عقلانی نیست بلکه وجه قانونی نیز ندارد.

هاشمی تختی با تاکید بر اینکه دولت نمی تواند بر اساس سلیقه خود مانع از اختصاص بودجه برای نهاد ملی شود، تصریح کرد: اگر دولت مانع از اختصاص بودجه به صدا و سیما شود مجلس موضع می گیرد و برخورد قاطعی را انجام می دهد.

وی با اشاره به اینکه فیلم گاندو بر اساس یک پرونده واقعی است، بیان کرد: پخش اینگونه سریال ها باعث شناخت مردم از خطرات جاسوسان و دشمنان نظام  در بدنه دولت می شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه دولت باید پیشگام بر خورد با جاسوسان باشد، اظهار کرد: در هر کشوری دشمن ممکن است از طرق مختلفی نفوذ کند و دولت نباید از شناسایی آنها توسط نیروهای اطلاعاتی و نظامی که دیده بانان این مرزو بوم هستند نگران شوند بلکه باید شکر گذار این گونه افراد باشند.

هاشمی تختی با بیان اینکه پخش فیلم گاندو حالت بازدارندگی برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی دارد، تصریح کرد: با پخش اینگونه فیلم ها به دشمنان نشان داده می شود که ملت ایران همیشه هوشیار بوده و آنها نمی توانند آزادانه جاسوس به این سرزمین بفرستند و اطلاعات را جارو کنند و کسی متوجه نشود.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران هوشیار هستند، خاطر نشان کرد: دولتمردان، مجلس و تمامی مسئولان کشور با یکدیگر متحد و آماده هستند تا هر گونه تهدید دشمن را در نطفه خفه سازند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1505301
ارسال نظر
نظرات