شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:34 منتشر شده در مورخ: 1398/04/29 شناسه خبر: 1505324
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان:

صفر کردن بودجه صدا و سیما توسط دولت عدول از قانون است

صفر کردن بودجه صدا و سیما توسط دولت عدول از قانون است
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان گفت: صفر کردن بودجه صدا و سیما توسط دولت بعد از پخش یک سریال تلویزیونی عدول از قانون و قابل پیگیری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمدالله کریمی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: وقتی لایحه ای در مجلس به قانون تبدیل می شود ما نمی توانیم از آن سرپیچی کنیم و لازم الاجرا است.

 

وی افزود: صفر کردن بودجه سه ماهه دوم سال 98 توسط دولت بعد از پخش یک سریال تلویزیونی یک اقدام غیر قانونی و به نحوی عدول از قانون است.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شفاف سازی و دقت دو مقوله مهم در صدا و سیما بعنوان رسانه ملی است گفت: دولت نمی تواند بخاطر هر مسئله ای که پیش می آید از قانون عدول کند.

 

کریمی اذعان کرد: تولید در صدا و سیما بعنوان رسانه ملی که در دسترس تمام مردم است منوط به داشتن بودجه کافی است و این تصمیم دلت موجب به خطر افتادن منافع مردم می شود که نیازمند توجه ویژه است.

 

به گفته رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان: این روش برخورد در شان دولت نیست و ما باید یادبگیرم اگر اعتراضی داریم از راه قانونی آن وارد بشویم نه اینکه بودجه یک سازمان را صفر کنیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1505324
ارسال نظر
نظرات