شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1398/04/29 شناسه خبر: 1505333
در گفت وگو با کارشناس مسائل سیاسی مطرح شد:
پاسخ قاطع سپاه به خباثت روباه مکار/ اقتدار سپاه در مرزهای دریایی شوخی بردار نیست
میرحسینی در واکنش سپاه به توقیف کشتی نفتی انگلیسی گفت: چه تعبیر زیبایی مقام معظم رهبری به کار بردند که فرمودند:" دوران بزن در رو گذشته است دشمن می داند که اگر یک موشک بزند، با ده موشک پاسخ خواهد گرفت" و امروز دیدیم که خباثت و مکر روباه مکار چگونه با قاطعیت سپاه پاسخی دندان شکن دریافت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به  نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سیدهادی میرحسینی از کارشناسان علوم سیاسی در گفت وگو با این پایگاه خبری با اشاره به اقدام غیر منطقی و خلاف موازین بین المللی در توقیف کشتی نفتی ایران در جبل الطارق گفت: مکر و نیرنگ انگلیسی ها در هیچ مقطعی از زمان برای ما ایرانیان پاک شدنی نیست و در تمام فتنه های که از بدو انقلاب تا کنون در این کشور حادث شده است ردپای روبای مکار به خوبی اعیان است.

وی افزود: اقدام غیرقانونی و به تعیبر زیبای مقام معظم رهبری دزدی کشتی نفتی ایران یکی از دیگر از عناد و دشمنی های دیرینه روباه پیر در مقابله با ایران است که کاملا هدفمندانه و با دست داشتن برخی عوامل نفوذی انگلیس در برخی مراکز صورت گرفته است که برای همه تحلیل گران مسائل امنیتی آشکار است.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: رهبر انقلاب با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث گفتند: آنها که خباثتشان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی جواب نمی گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

وی تاکیدکرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای تاکیدات فرمانده کل قوا مبنی بر بدون پاسخ نگذاشتن این دزدی دریایی وظیفه خویش دانست تا در اسرع وقت پاسخی کوبنده و دندان شکن به این دزدی دریایی با برخورد قاطع و توقیف دو کشتی انگلیسی تنها در فاصله زمانی کمتر از 48ساعت اقتدار سپاه و نظام را بار دیگر در عرصه دفاعی به رخ جهانیان بکشاند.

میر حسینی گفت: امروز به تعبیر مقام معظم رهبری تحرکات دشمنان نه از سر اقتدار بلکه به علت دستپاچگی و آشفتگی ناشی از از پیشرفت و عظمت و ایستادگی ملت ما است و همین اقتدار و عزت ملت و توانمندی دفاعی ما است که دشمنان را عصبی و آشفته کرده است و به اشکا مختلف دست به برخی حرکت های احمقانه می زنند که پاسخی کوبنده نیز دریافت می کنند.

وی تاکیدکرد: دشمنان باید خوب بدانند وقتی درکمتر از یک ماه گران قیمت ترین پهباد جاسوسی امریکا با 220میلیون دلار در کمترین زمان ممکن ساقط می شود و وقتی دو فروند کشتی انگلیسی در کمتر از 48ساعت توقیف می شوند این نشان از اقتدار نیروهای جان برکف سپاه و امادگی و توان رزم بالا در کمترین زمان ممکن است که هرگونه خطای سهواٌ یا تعمدی را در آنی به ثانیه پاسخ خواهد داد و این را دشمنان به خوبی می دانند و بارو دارند ولی عده ای شیفته خارج نشین هنوز به دنبال مذاکره هستند.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1505333
ارسال نظر
نظرات