شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1398/04/30 شناسه خبر: 1505586

کشف بیش از ۲ تن شکر احتکار شده در اراک

کشف بیش از ۲ تن شکر احتکار شده در اراک
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف۲ تن و ۱۵۰ کیلوگرم شکر احتکار شده به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال در اراک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: در اجرای طرح‌های گسترده مبارزه با احتکار کالا، اطلاعاتی در خصوص احتکار شکر در اراک به دست آمد.

خلجی اظهار کرد: در عملیات مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان و در بازرسی از یک انبار واحد صنفی در شهرستان اراک ۲ تن و ۱۵۰ کیلوگرم شکر احتکار شده به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در این عملیات یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای برخورد قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

وی در پایان با قدردانی از همکاری آگاهانه مردم با پلیس از شهروندان وظیفه‌شناس خواست تا در صورت کسب هرگونه اطلاعاتی در رابطه با احتکار کالا و لوازم اساسی موردنیاز مردم، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا پیگیری و اقدام‌های قانونی لازم در این رابطه به عمل آید و با سودجویان و محتکران برخورد قانونی لازم صورت پذیرد .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1505586
ارسال نظر
نظرات