شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1398/04/30 شناسه خبر: 1505588
به همت گروه جهادی راه ایمان؛
ویزیت رایگان 1500 نفر از مردم بخش بیکاه رودان/ 200 میلیون ریال داروی رایگان در اختیار مردم قرار گرفت+تصویر
با حضور گروه جهادی پزشکی راه ایمان تهران هزارو 500 نفر از مردم بخش بیکاه شهرستان رودان رایگان ویزیت شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛پزشکانی هستند که فراتر از مداوای بیماران عمل می‌کنند و در راستای کاهش آلام مردم گام برمی‌دارند؛ کوشش برای نجات جان انسان‌ها، درمان بیماری‌ها و تسکین آلام دردمندان از ارزش‌های اخلاقی در طب اسلامی به شمار می رود که والاترین عواطف بشری چون تعهد، علم و تخصص، فداکاری و ایثار، نجات، التیام و آرام‌بخشی، عشق و دلسوزی در خدمات پزشکی متبلور است.

خوشبختانه در سال های اخیر انجام فعالیت های داوطلبانه با جلب مشارکت گروه های جهادی با اهدافی خیرخواهانه و بدون چشم داشت مالی در مناطق حاشیه و محروم شهر قوت گرفته است.

با حضور گروه جهادی پزشکی راه ایمان تهران هزارو 500 نفر از مردم بخش بیکاه شهرستان رودان رایگان ویزیت شدند.

این گروه جهادی که متعلق به موسسه راه ایمان وابسته به دفتر حضرت آیت الله العظمی سیستانی می باشد در دو روز تعداد هزار و 500  نفر از مردم بخش بیکاه شهرستان رودان را درمان و معادل 200 میلیون ریال دارو رایگان در اختیار مردم قرار گرفت.

پزشکان این گروه جهادی شامل متخصص قلب و عروق، اطفال، داخلی، زنان و زایمان و عمومی بود.

این فعالیت خداپسدانه با همکاری شهرداری، شورای اسلامی شهر بیکاه، بخشداری و حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)، پاسگاه انتظامی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و دهیاری بخش بیکاه برگزار گردید.

گفتنی است شهرستان رودان با بیش از 100 هزار نفر جمعیت در 90 کیلومتری شرق شهرستان بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع است همچنین بخش بیکاه با 26 هزار و 500 نفر جمعیت در 12 کیلومتری مرکز شهرستان رودان قرار دارد.

انتهای پیام/

 

  • ص
  • ص
  • ص
  • ص
  • ص
  • 8
https://dana.ir/1505588
ارسال نظر
نظرات