شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:11 منتشر شده در مورخ: 1398/04/30 شناسه خبر: 1505602
مدیرکل ثبت احوال قزوین خبرداد:
ارائه خدمات فقط با کارت ملی هوشمند/ کارتهای ملی قدیمی بی اعتبارند!
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: پس از تمدید دو مرحله اعتبار کارت‌های قدیم؛ از فروردین سال ۹۸ تمامی کارت‌های نمونه قدیم از درجه اعتبار ساقط شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن وفایی در گفت‌وگو با  شاخص، درباره آخرین اخبار کارت ملی هوشمند اظهار کرد: پس از تمدید دو مرحله اعتبار کارت‌های قدیم؛ از فروردین سال ۹۸ تمامی کارت‌های نمونه قدیم از درجه اعتبار ساقط شدند.

وی افزود: برای دریافت کارت هوشمند ملی مهلتی تعیین نشده است اما اعتبار کارت‌های ملی قدیمی (کارت کاغذی) به اتمام رسیده و دستگاه‌های اجرایی با ارئه کارت هوشمند ملی خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرکل ثبت احوال استان قزوین بیان کرد: کسانی که تاکنون نسبت به درخواست صدور کارت هوشمند ملی اقدام نکرده‌اند باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و پست، نسبت به ارائه درخواست اقدام کرده و رسید آن را که در آن کد رهگیری درج شده را دریافت کنند.

وفایی ادامه داد: متقاضایان تا دریافت کارت با ارائه همان کد رهگیری می‌توانند خدمات خود را از دستگاه‌های اجرایی دریافت نمایند.

این مسئول گفت: استان قزوین یک میلیون و ۳ هزار و ۲۱۰ نفر جمعیت بالای ۱۵سال دارد که تا کنون ۸۳۷ هزار و ۸۴۶ نفر برای درخواست کارت هوشمند ملی اقدام و تعداد ۱۶۵هزار و ۳۶۴ نفر هنوز نسبت به ارائه درخواست کارت هوشمند ملی اقدام نکرده‌اند به طوری‌که ۵۲/۸۳ درصد کار انجام شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1505602
ارسال نظر
نظرات