شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1398/04/30 شناسه خبر: 1505675
توسط مراجع قضایی انجام می شود؛
بررسی برخورد خشن مأمور شهرداری آبدان با کودک افغانی
بخشدار آبدان گفت: رفتار غیرانسانی صورت گرفته و اعمال قوه قهریه به منظور جلوگیری از تخلف احتمالی یک کودک توسط نیروی شهرداری آبدان باید جبران مافات شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ روز گذشته فیلم کوتاهی در خصوص برخورد خشن آمیز مامور شهرداری با کودک دست فروش در شهر آبدان از توابع شهرستان دیر در شبکه های اجتماعی منتشر شد که مورد واکنش مسئولین استان بوشهر قرار گرفت.

بسیاری از مسئولین این اقدام مامور شهرداری را محکوم و خواستار برخورد قانونی شدند.

بخشدار آبدان گفت: رفتار غیرانسانی صورت گرفته و اعمال قوه قهریه به منظور جلوگیری از تخلف احتمالی یک کودک توسط نیروی شهرداری آبدان باید جبران مافات شود.

وی عنوان کرد: شهردار آبدان موظف به انجام اقدامات قانونی در خصوص تنبیه و تعلیق این نیرو تا تصمیم نهایی مراجع مربوطه است.

این موضوع مربوط به شهرداری نیست

مصطفی تفضلی‌نیا در  در خصوص این اتفاق اظهار داشت: این اتفاق در ساعت غیر اداری رخ داده و مربوط به شهرداری نیست و فرد متخلف مامور شهرداری نبوده و به صورت قرارداد موقت با شهرداری آبدان  همکاری داشته است.

شهردار آبدان در تشریح این اتفاق ابراز داشت: فرد خاطی در ویدئو در حالی که قصد ورود به سوپرمارکت را داشته، دو کودک افغانستانی را در حال دستبرد زدن به صندوق کمک به امامزاده می‌بیند و اقدام به کتک زدن کودک و پرتاب وی می‌کند.

وی با بیان اینکه اقدام فرد خاطی اشتباه بوده و به وی تذکر داده شده، تصریح کرد: متاسفانه به بخشدار آبدان اطلاعات غلط داده‌اند و فرد خاطی کارمند و یا مامور اجرایی شهرداری آبدان نبوده است و این موضوع که کودک دستفروش بوده صحت نداشته و وی در حال سرقت از صندوق کمک به امامزاده بوده است.

همه اینها سوالی را برای ما ایجاد می‌کند که در برخی از شهرداری‌ها چه خبر است؟ چرا ماموران این نهاد عمومی این چنین خشن هستند و با مردم با خشونت برخورد می‌کنند؟

اصلا ضوابط استخدام این افراد در شهرداری‌ها چگونه است، گویا هر که زورش بیشتر و قلبش قسی‌تر، استخدامش در برخی شهرداری راحت‌تر است.

انتهای پیام /

 

https://dana.ir/1505675
ارسال نظر
نظرات