شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:10 منتشر شده در مورخ: 1398/04/30 شناسه خبر: 1505678
معاون سازمان صنعت زنجان خبرداد؛
کاهش مشکلات تامین و توزیع لاستیک در زنجان
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت:مشکلات تامین و توزیع لاستیک خودروهای سبک و سنگین در استان زنجان به نحو مطلوبی کاهش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل مسلمی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: هماهنگی و نظارت در تامین کالاهای اساسی بر اساس مصوبات ستاد تنظیم کشور انجام می شود.

وی با اشاره به تامین و توزیع مطلوب لاستیک برای خودروهای سنگین به ویژه مسافری و خودروهای سبک در زنجان، خاطرنشان کرد: مشکلات تامین و توزیع لاستیک به نحو مطلوبی کاهش یافته است.

این مسئول با اشاره به به روز رسانی کالاها و خدمات به ویژه رستوران های داخل شهر،افزود: پس از آنکه ثباتی در قیمت نهایی رستوان ها شاهد هستیم،موضوع نرخ گذاری رستوران ها انجام شده و اعلام می شود.

بیشتر بخوانید

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به ادامه نظارت و رسیدگی به شکایات همشهریان به ویژه مسافران،گفت: شکایاتی که از طریق سامانه 124 در اختیار ما قرار می گیرد، در همان روز رسیدگی می شود.

مسلمی با اشاره به اجرای گشت های مشترک با تعزیرات حکومتی زنجان، یادآور شد:این گشت های مشترک با همکاری اتاق اصناف به منظور سرکشی به رستوران های بین راهی در تابستان ادامه دارد.

به گزارش موج رسا،روند توزیع لاستیک برای خودروهای برون شهری اعم از مسافربری و حمل کالا در زنجان جریان دارد و این مهم بر اساس کارکرد و پایش خودروها انجام می شود.

همچنین سال گذشته 13 هزار و 469 حلقه لاستیک برای 6 هزار و 734 خودرو اعم از اتوبوس، تانکر، کامیون کشنده، انواع کامیون های چوبی، فلزی، کمپرسی، تریلر و خاور که به صورت قانونی فعالیت می کنند توزیع شد
از این تعداد 11 هزار و 621 حلقه توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و یکهزار و 848 حلقه نیز توسط انجمن صنفی رانندگان توزیع شده است

انتهای پیام/

https://dana.ir/1505678
ارسال نظر
نظرات