شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1398/04/30 شناسه خبر: 1505697

نظارت ترافیکی ۵۲ تیم محسوس و نامحسوس پلیس در جاده‌های استان مرکزی

نظارت ترافیکی ۵۲ تیم محسوس و نامحسوس پلیس در جاده‌های استان مرکزی
رئیس پلیس‌راه استان با اشاره به حضور فعال گشت‌های نامحسوس برای کنترل تخلفات و کاهش تصادفات در جاده‌ها،گفت: ۵۲ تیم محسوس و نامحسوس پلیس، کنترل و نظارت بر محورهای استان را پوشش می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ "ایرج کهریزی" رئیس پلیس‌راه استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛گفت: با توجه به افزایش سفرهای تابستانی و در راستای افزایش ایمنی تردد محورهای مواصلاتی، پلیس‌راه استان با به‌کارگیری تیم‌های کنترل نامحسوس رفتار ترافیکی رانندگان را در طول شبانه‌روز تحت کنترل قرار داده و با هرگونه تخلف با قاطعیت برخورد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه این طرح با هدف تسهیل در عبور و مرور خودروها، امنیت جاده‌ها، کاهش سوانح جاده‌ای و خدمات‌رسانی بیشتر به شهروندان اجرا می‌شود، عنوان کرد: در این طرح، ۵۲ تیم محسوس و نامحسوس پلیس، کنترل و نظارت بر محورهای استان را پوشش می‌دهند.

کهریزی با اشاره به حضور فعال گشت‌های نامحسوس برای کنترل تخلفات و کاهش تصادفات در جاده‌ها، تصریح کرد: امیدواریم با اضافه شدن ۴ گشت نامحسوس در محورهای مواصلاتی استان، شاهد کاهش حوادث جاده‌ای در استان مرکزی باشیم.

رئیس پلیس‌راه استان مرکزی با بیان اینکه پلیس بدون اغماض با هرگونه تخلف در جاده‌های استان برخورد خواهد کرد اظهار داشت: مهم‌ترین حوادثی که در این طرح به‌صورت جدی با آن برخورد خواهد شد سرعت غیرمجاز ، سبقت غیرمجاز ، تجاوز به چپ ، حرکت مارپیچ ، استفاده از تلفن همراه ، برخورد با تخلفات ناوگان مسافربری و تخلفات ناوگان باربری برابر قانون است.

وی تصریح کرد: خودروهای مرتکب تخلفات حادثه‌ساز از ۷۲ ساعت تا یک هفته در توقیف پلیس خواهند بود و برابر قانون با رانندگان متخلف برخورد خواهد شد.

کهریزی خاطرنشان کرد: مردم در مواجهه با خودروهای کنترل نامحسوس حتماً به لباس فرم، بغل نویسی خودروها توجه داشته و ضمن درخواست کارت شناسایی از مأموران انتظامی، موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.


انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1505697
ارسال نظر
نظرات