شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 22:39 منتشر شده در مورخ: 1398/04/30 شناسه خبر: 1505782
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان:
400 منزل مسکونی در مناطق سیل‌زده لرستان احداث می‎شود
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان گفت: 400 منزل مسکونی توسط سپاه کلنگ زنی و عملیات اجرایی ساخت این منازل آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، سردار مرتضی کشکولی عصر امروز در مراسم افتتاح منازل مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد شهرستان چگنی اظهار داشت: طی دو ماه این تعداد منزل مسکونی را با کمک بسیج سازندگی در چگنی، کوهدشت و دلفان احداث کردیم که امروز بهره‌برداری از منازل مددجویان در شهرستان چگنی انجام شد.

وی افزود: بقیه منازل با کمک سپاه و بسیج سازندگی احداث می‌شود و امیدواریم بتوانیم تا قبل از فصل زمستان مابقی منازل را نیز تحویل دهیم؛ 400 منزل مسکونی توسط سپاه کلنگ زنی می‌شود و تاکنون چندین منزل کلنگ زنی شده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان از کلنگ زنی پنج مدرسه در سطح استان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی احداث پنج مدرسه در پلدختر، الشتر، معمولان و ازنا انجام و تا اول مهرماه این مدارس تحویل داده می‌شود.

وی بیان کرد: این حرکت جهادی ادامه خواهد داشت و دست از جهاد برنمی‌داریم چرا که کار ما خدمت به خلق خدا است و تشکر می‌کنیم از کسانی که در این زمینه کمک کردند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1505782
ارسال نظر
نظرات