شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:37 منتشر شده در مورخ: 1398/04/31 شناسه خبر: 1505901
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه رودان:
استراتژی ایران دفاع از مظلوم است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه رودان گفت: ریختن خون امام حسین(ع) و جنگ در مکه یک منکر در خانه امن الهی بود لذا امام حسین(ع) بزرگترین شاهکار سیاسی و تاریخی را انجام داد و حج خودشان را نیمه تمام گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علی عمرانی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه رودان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز اظهار کرد: سیره انبیای الهی دفاع از حق مظلومین بوده و هدف استراتژی ایران اسلامی در فلسطین،سوریه،عراق و یمن حمایت از مظلومین عالم بوده که همان روش و منش انبیا الهی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه رودان با بیان اینکه پاسبان واقعی از اسلام امام حسین(ع) است، افزود: ریختن خون امام حسین(ع) و جنگ در مکه یک منکر در خانه امن الهی بود لذا امام حسین(ع) بزرگترین شاهکار سیاسی و تاریخی را انجام داد و حج خودشان را نیمه تمام گذاشت.

عمرانی ادامه داد: کودکان یمن نه تنها در اثر جنگ و گلوله باران رژیم سعودی و همپیمانانش، بلکه در اثر گرسنگی کشته می شوند و کسانیکه مسئول بیت الحرام هستند یک منکر بزرگ در جامعه اسلامی را مرتکب می شوند.

وی با اشاره به اینکه هدف امام حسین(ع) شهادت و حکومت نبود، خاطرنشان کرد: هدف امام زنده کردن اسلام و نجات آن از انحرافات بود لذا ایران اسلامی همان رسالت امام حسین(ع) را انجام می دهد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1505901
ارسال نظر
نظرات