شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1398/04/31 شناسه خبر: 1505993
در عملیات مشترک پلیس مرکزی و سمنان؛
باند قاچاق مواد مخدر با کشف ۱۲۰ کیلوگرم حشیش منهدم شد
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف ۱۲۰ کیلوگرم حشیش در عملیات مشترک پلیس مرکزی و سمنان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ سرهنگ یوسف سپهوند جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: در تداوم طرح‌های مبارزه با سوداگران مرگ و توزیع‌کنندگان عمده مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر که در کشور به صورت گسترده فعالیت می‌کردند، مطلع شده و بلافاصله برنامه‌ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری آنان آغاز کردند.

سپهوند اظهار کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی پلیس مرکزی ، سرانجام اعضای این باند شناسایی و مشخص شد که با ۲ دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان‌های جنوبی به مرکز کشور است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات مشترک تیم اعزامی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس سمنان، در عملیاتی خودروهای مذکور شناسایی و در یکی از محورهای مواصلاتی استان سمنان متوقف شدند.

وی یادآور شد: در بازرسی از یکی از خودروها، ۱۲۰ کیلوگرم حشیش که به شکل ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

سپهوند با تأکید بر وجود عزم راسخ از سوی پلیس استان در مبارزه مستمر و قاطع با پدیده شوم مواد مخدر خاطرنشان کرد: ۴ متهم دستگیرشده در این عملیات پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1505993
ارسال نظر
نظرات