شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1398/04/31 شناسه خبر: 1505997

تقدیر امام جمعه بهمئی از مواضع صریح فرمانده ناجا/ مجاهدی‎نسب: ائمه جمعه در کنار ناجا هستند

تقدیر امام جمعه بهمئی از مواضع صریح فرمانده ناجا/ مجاهدی‎نسب: ائمه جمعه در کنار ناجا هستند
دشمنان نظام با ترسیم چهره ای خشن از برخورد های ماموران نیروی انتظامی سراسر کشور و انتشار در فضای مجازی به دنبال استحاله کردن اقتدار این نهاد است، در صورتی که پلیس ما روز به روز با آگاهی و آموزش روند توسعه رو به رشدی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امام جمعه موقت شهرستان بهمئی ظهر امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر با تقدیر از مواضع صریح فرمانده نیروی انتظامی در جمع ائمه جمعه سراسر کشور،گفت:ائمه جمعه در برخورد با هنجارشکنان در کنار نیروی انتظامی هستند.

حجت الاسلام علی مجاهدی نسب تصریح کرد:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مبارزه با موانع امنیت داخلی است که به صورت مکرر شاهد به شهادت رسیدن تعدادی از فرزندان این مرز و بوم در لباس مقدس نیروی انتظامی هستیم.

وی افزود: دشمنان نظام با ترسیم چهره ای خشن از برخوردهای ماموران نیروی انتظامی سراسر کشور و انتشار در فضای مجازی به دنبال استحاله کردن اقتدار این نهاد است، در صورتی که پلیس ما روز به روز با آگاهی و آموزش روند توسعه رو به رشدی دارد.

امام جمعه موقت شهرستان بهمئی افزود: در اتفاقات اخیر که تعدادی از بدحجابان به صورت برنامه ریزی شده و آموزش توسط سرویس های جاسوسی، در خیابان برخی از شهرهای کشور اقدام به کشف حجاب و برخورد شدید با ماموران ناجا کرده و با اینکار دنبال القای خشونت پلیس علیه شهروندان بودند، مظلومیت ناجا را در کنار اقتدار آنها، به وضوح دیدیم.

حجت الاسلام مجاهدی نسب با بیان اینکه مامور نیروی انتظامی ضابط قانونی قضائی است، گفت: این پرسنل زحمتکش در مقابل این همه توهین تنها به وظایف قانونی خود عمل می کنند و حتی در همین حالات هم بدلیل فشار شدید مورد مواخده قرار می گیرند.

وی خاطرنشان کرد: امنیت هزاران کیلومتر مرز کشور از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب بر عهده جان برکفان نیروی انتظامی است و شهدای مرزبان ما از ابتدای انقلاب تاکنون آمار بالایی است .

امام جمعه موقت شهرستان بهمئی در ادامه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت جان و مال مردم است، گفت:مواضع صریح سردار اشتری در برخورد با هنجار شکنان در کلیه سطوح جامعه قابل تحسین است و ائمه جمعه از این مواضع مقتدارنه ناجا که در راستای ارتقای امنیت عمومی است، حمایت می کنند.

حجت الاسلام مجاهدی نسب تصریح کرد:همانگونه که فرمانده ناجا هم به صراحت اعلام کرد، فضای مجازی ما افسار گسیخته است و در آن جرایم بسیاری در حوزه امنیت، اخلاق، حریم خصوصی و نظام خانواده رخ می دهد که باید کنترل و مدیریت شود.

امام جمعه موقت بهمئی در پایان سخنان خود گفت:دفاع از عملکرد مثبت ناجا در این برهه از زمان که دشمن در صدد تخریب این نهاد انقلابی و زحمتکش است، یک وظیفه عمومی است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1505997
ارسال نظر
نظرات