شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1398/05/13 شناسه خبر: 1509769
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گرمی خبر داد:
جابجایی بیش از42 هزارتن کالا در شهرستان گرمی
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گرمی گفت:در چهارماه نخست سال جاری بیش از 42 هزارتن کالا در شهرستان گرمی جابجا شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، صدیف فرمان صبح امروز در بازدید از شرکت های حمل و نقل گرمی اظهار داشت :در چهارماه نخست سال جاری بیش از 42 هزارتن کالا در شهرستان گرمی جابجا شده است.

وی نظارت ویژه بر عملکرد شرکت های مسافربری و مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی این شهرستان را در قالب طرح تابستانی راهداری یادآور شد و گفت:در مدت یاد شده بیش از 30 هزارنفر مسافر نیز جابجا شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گرمی حفظ و نگهداری حریم راه را خط قرمز راهداری دانست و افزود:با فعالیت های شبانه روزی گشت های راهداری از 28 مورد تجاوز به حریم و ساخت و سازغیرمجاز با قاطعیت جلوگیری شده و 16 عدد تابلوی غیرمجاز نیز در محورهای مواصلاتی شهرستان گرمی برچیده شده است.
صدیف فرمان رنگ آمیزی 83 متر سرعت کاه،نیوجرسی و 50 عدد گارد بلوک، شستشوی مستمر علائم،تابلوها و ابنیه فنی را از دیگر اقدامات چهارماه گذشته اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گرمی عنوان کرد و گفت:در جهت افزایش ایمنی محورها و کاهش تصادفات گشت های مشترک راهداری و پلیس راه بصورت تلفیقی در جاده های شهرستان گرمی مستقر شده اند.
وی تصریح کرد :راهداران سخت کوش مغان در قالب 4 اکیپ مشغول شن ریزی و بهسازی راه روستایی گرمی به هادی بیگلو،تیغ زنی و کانال زنی محورهای بخش مرکزی،موران و انگوت هستند.
 
 
انتهای پیام/
 
https://dana.ir/1509769
ارسال نظر
نظرات