شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:39 منتشر شده در مورخ: 1398/05/13 شناسه خبر: 1509818
به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل صورت گرفته است؛

ویزیت رایگان بیش از 5 هزار بیمار در اردبیل

ویزیت رایگان بیش از 5 هزار بیمار در اردبیل
جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل گفت : از اول سال ۹۸ تاکنون ۴۰ تیم پزشکی به مناطق استان اعزام شدند که بیش از ۵۰۰۰ نفر ویزیت رایگان شده و از خدمات پزشکی بسیج جامعه پزشکی استان برخوردار شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سرگرد پاسدار مهدی جنگیزیان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از اول سال ۹۸ تاکنون ۴۰ تیم پزشکی به مناطق استان اعزام شدند که بیش از ۵۰۰۰ نفر ویزیت رایگان شده و از خدمات پزشکی بسیج جامعه پزشکی استان برخوردار شده اند

وی افزود: طی هفته جاری ۲ تک تخصصی به لنبر خلخال و ییلاقات وکیل آباد (سردابه چایی) برای خدمات پزشکی و ویزیت رایگان روستاییان اعزام خواهند شد.

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل گفت: طرح خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار شهرستان اردبیل از ییلاقات عشایری وکیل آباد آغاز می‌شود که در این مرحله در ۵ حوزه تخصصی اعم از؛ زنان و مامایی، اطفال، طب اورژانس، داروخانه سیار رایگان، پزشکان عمومی به مردم عزیز خدمت‌رسانی خواهند نمود.

چنگیزیان تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات به مردم مناطق محروم و کم برخوردار، سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نسبت به ارائه خدمات در این مناطق اقدام کرده است.

وی افزود: فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی حد و مرزی برای خود قائل نیست و هر جا نیازی باشد حتماً فعالان این عرصه هم حضور دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1509818
ارسال نظر
نظرات