شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1398/05/15 شناسه خبر: 1510567
مدیرعامل اتحادیه پوشاک شهرستان بجنورد:

دوخت لباس‌های فرم مدارس به خیاطان بجنوردی سپرده شد/ افزایش ۲۰ درصدی قیمت‌ها

دوخت لباس‌های فرم مدارس به خیاطان بجنوردی سپرده شد/ افزایش ۲۰ درصدی قیمت‌ها
رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بجنورد گفت:سفارشات دوخت فرم مدارس شهرستان بجنورد( مرکز خراسان شمالی) به منظور مدیریت هزینه تولید در فصل تابستان امسال به اتحادیه خیاطان شهرستان سپرده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سهراب خطیب، رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بجنورد در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: در فصل تابستان امسال اداره کل آموزش و پرورش استان و اتحادیه های خیاطان و پوشاک فروشان استان توافق کردند که لباس هاس فرم دانش آموزان شهرستان بجنورد در این شهرستان دوخته و عرضه شوند.

خطیب گفت: دوخت لباس های فرم دخترانه و پسرانه دانش آموزان شهرستان بجنورد به اتحادیه خیاطان شهرستان بجنورد سپرده شده است تا هزینه دوخت و فروش این لباس ها در این شرایط تورمی در اقتصاد کشور، خیلی گران تمام نشود.

وی افزود: این در حالی است که تا سال گذشته فرم مدارس این شهرستان از دیگر استان ها نیز تهیه می شدند.

وی خاطر نشان کرد: لباس های فرم مدارس آماده شده توسط پوشاک فروشان این شهرستان عرضه و توزیع خواهند شد.

خطیب در پاسخ به این سوال که شنیده شده است اداره کل آموزش و پرورش استان سفارش لباس های فرم مدارس را به انحصار خود درآورده است نیز عنوان کرد: این موضوع صحت ندارد بلکه این اداره کل سفارش دوخت و عرضه لباس ها را به دو اتحادیه خیاطان و پوشاک فروشان شهرستان بجنورد سپرده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه پارچه های تهیه شده برای دوخت فرم مدارس با کیفیت های درجه یک، دو و سه بوده اند تا خانواده ها با توجه به توان مالی اشان بتوانند این لباس های فرم را برای دانش آموزان خود خریداری کنند، بیان کرد: امسال قیمت فرم مدارس در مقایسه با سال گذشته 10 تا 20 درصد متاثر از وضعیت تورم افزایش خواهند داشت.

وی در ادامه یادآور شد: این در حالی است که اتحادیه خیاطان استان برای اینکه قیمت تمام شده لباس های فرم مدارس خیلی گران تمام نشود، دوخت لباس ها را با کمترین قیمت دوخت پذیرفته است.

رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بجنورد افزود: لباس های فرم مدارس شهریور ماه آماده توزیع می شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1510567
ارسال نظر
نظرات