شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1398/05/17 شناسه خبر: 1511049
فیلم ساز اردبیلی خبرداد؛
آغاز تولید فیلم کوتاه با موضوع شهدای مدافع حرم در اردبیل
فیلم ساز اردبیلی از آغاز تولید فیلم کوتاه آبلا با موضوع شهدای مدافع حرم در اردبیل خبرداد و گفت: این فیلم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و با هزینه شخصی تولید می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان زهیری فیلم ساز جوان اردبیلی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از آغاز فیلم برداری فیلم کوتاه آبلا در اردبیل خبرداد و گفت: در این فیلم به روایت زندگی شهدای مدافع حرم اردبیل پرداخت شده است.

زهیری با بیان اینکه تصویر برداری فیلم کوتاه آبلا در روستای کنزق سرعین در حال انجام است، به حامیان این کار فرهنگی و هنری اشاره گفت: انجمن سینمای جوان استان، اداره ارشاد شهرستان سرعین و ناحیه بسیج دانشجویی استان از لحاظ معنوی حامیان این فیلم کوتاه بودند.

وی به حمایت کنندگان مادی این فیلم نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به موضوع فیلم و علایق شخصی دست اندرکاران تولید، تمام هزینه ها بصورت شخصی تامین شده و در این راه از هیچ ارگان یا سازمانی کمک گرفته نشده است.

احسان ظهیری اردبیلی بعنوان نویسنده و کارگردان، ابراهیم سارمی تهیه کننده و سجاد دادپور  تصویر بردار، بهنام اسدالهی صدابردار و مهرداد میکائیل زاده به عنوان بازیگر اصلی در فیلم کوتاه آبلا به ایفای نقش می پردازند.
 
انتهای پیام/
  • فیلم کوتاه آبلا
  • مشارکت‌های مردمی
  • فیلم کوتاه آبلا
  • فیلم کوتاه آبلا
  • فیلم کوتاه آبلا
  • فیلم کوتاه آبلا
https://dana.ir/1511049
ارسال نظر
نظرات