شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 09:33 منتشر شده در مورخ: 1398/05/19 شناسه خبر: 1511414
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان:

ارائه 630 خدمت ازدواج به مددجویان کمیته امداد هرمزگان

ارائه 630 خدمت ازدواج به مددجویان کمیته امداد هرمزگان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان گفت: طی چهارماهه نخست امسال،630 زوج نیازمند تحت حمایت استان از بسته خدمتی در حوزه ازدواج بهره‌مند شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت را، یکی از سرفصل‌های حمایتی این نهاد برشمرد و گفت: طی چهارماهه نخست امسال، 630 زوج نیازمند تحت حمایت استان از بسته خدمتی در حوزه ازدواج بهره‌مند شدند.

وی به ارائه 420 مورد کمک‌هزینه جهیزیه و 210 مورد هدیه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت این نهاد اشاره کرد، افزود: بیش از یک میلیارد و 750 میلیون تومان به‌منظور کمک به تأمین جهیزیه و هدیه ازدواج زوج‌های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان پرداخت‌شده است.

پایان گفت: از مجموع کمک‌هزینه ازدواج پرداختی به جامعه هدف کمیته امداد استان هرمزگان یک میلیارد و 550 میلیون تومان از محل منابع داخلی این نهاد و بیش از 200 میلیون تومان نیز از محل کمک‌های مردمی و خیران پرداخت‌شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به زوج‌های جوان قبل از ازدواج را از دیگر اقدامات کمیته امداد برشمرد و خاطر نشان کرد: مشاوره شامل آشنایی با اصول و مهارت‌های زندگی مشترک، افزایش دانش قانونی و حقوقی زوج‌ها، مدیریت اقتصاد خانواده و آموزش احکام اولیه خانواده به زوج‌های جوان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1511414
ارسال نظر
نظرات