شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:04 منتشر شده در مورخ: 1398/05/19 شناسه خبر: 1511457
یک کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛

عوامل اصلی پشت پرده اتهام علیه نظام در روز خبرنگار در گرگان

عوامل اصلی پشت پرده اتهام علیه نظام  در روز خبرنگار در گرگان
در مراسم روز خبرنگار استان گلستان ، یک حرکت و اقدام فتنه گرانه ای خارج از برنامه زمانبندی و کنترل مسئولین برگزاری رخ داد که به نظر می رسد باید منشا آن را در خارج از کشور و تیم های وابسته به آن در داخل جستجو کرد که اداره کل اطلاعات گلستان نباید به سادگی از آن بگذرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما، در مراسم روز خبرنگار استان گلستان که روز 17 مرداد در هتل آذین گرگان برگزار شد یک حرکت و اقدام فتنه گرانه ای خارج از برنامه زمانبندی و کنترل مسئولین برگزاری رخ داد.

این موضوع را از نوع واکنش توام با شوک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،وزیر فرهنگ و ارشاد و حتی حق شناس استاندار که در جایگاه حضور داشتند هر کسی می توانست درک کند.

یکی از عناصری که با حواشی خود موجب برکناری فرماندار گرگان شد در حاشیه سازی دیگری در این مراسم ، و در بخش پایانی برنامه و در قسمت تجلیل ها به اسم پسر عکاسش! و پوشش خواندن نامه ای نانوشته و منتشر نشده ! از او گفت : "پسر من اینجا نیست ، تهران است . پسرم به من گفت اگر بودم در مراسم شرکت نمی کردم و جایزه رو نمی گفتم ، البته به نشانه اعتراض . پسرم یک متن آماده کرده و فرستاده که بند آخرش رو برای شما می خوانم!!! [احتمالا این نامه بی سر بوده و یک ته بیشتر نداشته است! ]

اینکه :" آقای وزیر ، ما از شما برای روز خبرنگار هیچ هدیه ای نمی خواهیم . هدیه شما به ما ، " آزادی خبرنگاران زندانی " در زندان ها باشد ."

اگر از این بگذریم که چرا و چطور این پدر ، آینده پسرش را در این حوزه سیاه و تاریک کرد و این نامه نانوشته را در پرونده او و خودش ثبت کرد !!؟

یک سوال خاص در ذهن متبادر می گردد و آن اینکه آیا این اقدام فرد تواب و توبه شکن ! براساس همین داستان بچگانه !کاملا فردی و خانوادگی بوده است و یا اینکه براساس محتوی همین تک مصرع از یک مثنوی ؛کاملا تشکیلاتی و دیکته شده در جای دیگری بوده است !!؟

حجم و محتوی و پیام این عبارت نهایی در حد یک توئیت است که می توانسته در فضای مجازی منتشر شود؛ اما در این مورد و در فضای واقعی و با توجه به حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است! چراکه به غیر از تاثیر در انعکاس خبری آن؛ این توئیت خط و عملیات رسانه ای بوده است که در روز یاد شده توسط یکی از اعضای شاخص فراکسیون امید زده و دنبال شده بود و دیگران یا باز نشر داده بودند و یا اینکه توئیت مستقلی زده بودند و در بی بی سی فارسی هم ضریب رسانه ای در میان ضد انقلاب داده شده است!

این نماینده اصلاح طلب در مجلس شورای اسلامی در توییتی نوشته است: "زیبنده نبود در آستانه روزخبرنگار بجای رفع محدودیت از تعدادی فعالان رسانه‌ای، خبر قطعیت محکومیتِ یکی از خبرنگاران... را شاهد باشیم."

 پیش از این توئیت و پست او در بی بی سی فارسی ،این رسانه وابسته به ام آی 6 در یک عملیات روانی مبتنی بر گزارش کذایی از تازه‌ترین رده‌بندی سازمان گزارشگران بدون مرز در خصوص وضعیت آزادی بیان در ایران در فراز پایانی آن همچون فراز پایانی نامه ادعایی عکاس یاد شده و توئیت نماینده ،اتهام واهی و کذب ذیل را نشر داده اند که " ایران همچنان یکی از بزرگترین زندان‌های روزنامه‌نگاران در جهان است."!!!

حال باید پرسید این لجن پراکنی این فرد معلوم الحال علیه نظام جمهوری اسلامی در این مراسم کشوری (با توجه به حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و توجه رسانه های کشوری بدان )اتفاقی و بچگانه بوده است !!؟آنهم با چنین سرخطی که بی بی سی فارسی دنبال می نموده است !!؟

حسن بیارجمندی فارغ التحصیل دانشگاه وزارت خارجه روسیه

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1511457
ارسال نظر
نظرات