شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1398/05/20 شناسه خبر: 1511817
چراغ سبز فیفا به عراق بعد از بازدید اربیل/کربلا و بصره تعیین کننده میزبان بازی با ایران
هیئت ارسالی فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) به عراق در اولین گزارش خود از ورزشگاه اربیل به امنیت و توانایی این ورزشگاه برای میزبانی مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 اعتراف کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سایت «اسپورت» عراق خبر داد که نمایندگان فیفا روز گذشته در ورزشگاه اربیل بازی های عربستان با اردن و کویت با بحرین در مسابقات غرب آسیا 2019 را تماشا کردند.

 
خبر خوشحال کننده این است که نمایندگان فیفا از نحوی برگزاری مسابقات و امنیت حاکم در ورزشگاه فرانسو حریری اربیل تعجب کردند و گزارش های مثبتی را به فیفا ارائه دادند.
 
نمایندگان فیفا قرار است فردا عازم کربلا و بعد از آن عازم بصره شوند تا گزارش کامل خود را از وضعیت ورزشگاه های عراق به فیفا ارائه دهند.
 
فیفا در حکمی هفته گذشته دوباره عراق را از میزبانی مسابقات بین المللی محروم کرد که با اعتراض شیخ سلمان، رئیس AFC به این حکم فیفا تجدیدنظر کرد و نمایندگانش را برای بررسی مجدد امنیت ورزشگاه های عراق فرستاد.
 
تیم ملی کشورمان در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های آسیا 2023 چین رقیب اصلی عراق است و در صورت صدور حکم بازی در خاک عراق شاگردان ویلموتس باید در خاک این کشور به مصاف عراق بروند.
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1511817
ارسال نظر
نظرات