شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1398/05/21 شناسه خبر: 1512057
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان کرمان:
دانشجویان خط امام (ره) عازم مشهد شدند
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان کرمان گفت : به منظور سهیم کردن دانشجویان در کارهای بزرگ تشکلاتی مسئولیت کمیته ها که بر عهده خود دانشجویان گذاشته شده است آموزش دوره ای شامل کمیته های آموزش،فرهنگی،دانشجویی و پشتیبانی در مشهد مقدس برگزار می گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام رضا زینلی مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان کرمان در گفتگو با راه آرمان؛ عنوان کرد: دوره استانی خط امام(ره)  با اعزام ۳۷۰  نفر از دانشجویان دختر و پسر به مشهد مقدس در تاریخ ۱۹ مرداد ماه صورت گرفت.

 

 

 

زینعلی اهداف این دوره را بیان کرد: به منظور آشنایی دانشجویان با مبانی و راه اندیشه امام انقلاب و عمق بخشی به معارف دینی و بصیرتی و همچنین آشنایی با رسالت ها و اهداف و ماموریت های بسیج دانشجویی این دوره شکل گرفته است.

وی ادامه داد: این دوره به منظور ترویج گفتمان تربیتی در جهت محور شدن تربیت و روش های تربیتی در کلیه فعالیت های بسیج دانشجویی برای تبدیل شدن هر دانشجو به یک عنصر تحول گرای تشکلاتی برگزار می شود.

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان کرمان خاطر نشان کرد: این دوره از تاریخ ۱۹ مرداد ماه و به مدت هشت روز در اردوگاه امام رضا(ع) مشهد مقدس برگزار می شود.

 

 

 

زینلی در ادامه گفت: این دوره شامل کمیته های آموزش،فرهنگی،دانشجویی و پشتیبانی می باشد که این کمیته ها برای خواهران و برادران به صورت جدا تشکیل شده است.

مسئول تعلیم وتربیت بسیج دانشجویی استان کرمان افزود: به منظور سهیم کردن دانشجویان در کارهای بزرگ تشکلاتی مسئولیت کمیته ها بر عهده خود دانشجویان گذاشته شده است.

در خصوص برنامه های در نظر گرفته شده برای دانشجویان اظهار کرد: فوق برنامه هایی شامل برگزاری حلقه های صالحین، برگزاری حلقه های تربیتی و از همه مهمتر زیارت حرم مقدس امام رضا(ع) برای دانشجویان برنامهع ریزی شده است.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1512057
ارسال نظر
نظرات