شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 17:32 منتشر شده در مورخ: 1398/05/21 شناسه خبر: 1512092
در مراسم تقدیر از خبرنگاران اناری عنوان شد؛
ارج الهی خبرنگار درسایه بیان مشکلات مردم/ رسالت اصلی رسانه آگاهی‌بخشی به جامعه
همزمان با عید سعید قربان سازمان ارشاد شهرستان انار به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار مراسم جشنی ویژه این قلم به دستان عرصه خبربرگزار پکرد و از فعالان این عرصه تقدیر نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ظهر امروز همزمان با عید سعید قربان سازمان ارشاد شهرستان انار به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار مراسم جشنی ویژه این قلم به دستان عرصه خبربرگزار پکرد و از فعالان این عرصه تقدیر نمود.

جعفری رئیس اداره ارشاد انار در آئین گرامیداشت روز خبرنگار گفت : کارکردهای نقد، راهنمایی و رصد رسانه‌ها یاریگر مسئولان است.

منتظری امام جمعه انار در این مراسم  از زحمات رسانه ها در خصوص مخابره کردن خطبه های نماز جمعه شهرستان قدردانی کردند و بر حرکت سازنده در جهت رفاه مردم و حل مشکلات با انعکاس به موقع و صادقانه اخبار شهرستان تاکید نمودند.

علی زهرودی فرماندار انار  در این مراسم با گرامیداشت روز خبرنگار گفت:رسالت اصلی رسانه آگاهی‌بخشی به جامعه است شما عزیزان رسانه هستید، کار خبرنگاری بسیار با اهمیت است؛ نباید تصور شود که خبرنگاران کار کمی را انجام می‌دهند باید جایگاه آنها حفظ شود.

سرهنگ مرادی زاده فرمانده ناحیه سپاه شهرستان نیر در این مراسم با تأکید بر اینکه نقش و رسالت رسانه گسترده است، گفت: افزایش اعتماد عمومی سرمایه‌ای است که رسانه‌ها باید با توجه بیشتری بدان بپردازند.

وی در پایان با ذکر اینکه دقت، درکنار هم بودن رسانه ها،صداقت، توکل و اخلاص در راستای استفاده از قدرت خبری الزامی است، یادآور شد: خبرنگارانی که برای حل مشکلات و دغدغه های مردم تلاش می کنند دارای ارج و عزت الهی و مردمی هستند.

در این جلسه صمیمانه از تلاش رسانه ها و خبرنگاران و عکاسان  شهرستان انار از سوی سیدحسین جعفری رئیس اداره ارشاد اسلامی انار ،علی زهرودی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام حسن منتظری امام جمعه انار و احمد مرادی زاده فرمانده ناحیه سپاه شهرستان، تقدیر شدند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1512092
ارسال نظر
نظرات