شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:33 منتشر شده در مورخ: 1398/05/22 شناسه خبر: 1512318
سرپرست معاونت امور اقتصادی استاندار قزوین:
مشکل اصلی شرکت کنتورسازی عدم مدیریت است/ اجازه تعطیلی شرکت را نمی دهیم
سرپرست معاونت امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: مشکل اصلی شرکت کنتور سازی عدم مدیریت است در حالی که این واحد اگر تولید کند مشکل خاصی برای فروش وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، درباره وضعیت شرکت کنتور سازی اظهار کرد: این شرکت یک بخش خصوصی است که مسئولین و مدیرعامل بانک مربوط به این بخش به دلیل مشکلات وارده در زندان بازداشت هستند.

وی افزود: مشکل اصلی شرکت کنتور سازی عدم مدیریت است در حالی که این واحد اگر تولید کند مشکل خاصی برای فروش وجود ندارد.

سرپرست معاونت امور اقتصادی استاندار قزوین اضافه کرد: وزارت نیرو و امورات خانگی می‌توانند مشتری این شرکت باشند و تمام تلاش ما این است که این واحد تعطیل نشود.

این مسئول گفت: پیگیری کرده‌ایم که با هماهنگی دستگاه قضایی، بخشی از مواد اولیه مورد نیاز کارخانه کنتور سازی با همکاری گمرک وارد شود که مقدمات انجام شده است.

حبیبی ابراز کرد: تلاش کرده‌ایم که کار و اشتغال در این شرکت ادامه داشته باشد و اولویت این است که کارگران به صورت دستمزدی مشغول به کار شوند.

وی تشریح کرد: اولویت دوم این است ک خود سرمایه گذار و مالک کار را دنبال کند و اگر به هر دلیلی همکاری نکنند، ما به دنبال این هستیم که از سوی کانون حمایت از صنایع که مدیریت واحدهای صنعتی دولت را به دست گرفته نیز مدیریت کارشناسی و تعیین شود.

سرپرست معاونت امور اقتصادی استاندار قزوین در پایان تاکید کرد: اگر نتوانیم به نتیجه برسیم نیز از طریق دستگاه قضایی روند تولید را ادامه می‌دهیم تا بحث واگذاری این شرکت در خصوصی سازی مورد بررسی قرارگیرد و قانونی انجام شود.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1512318
ارسال نظر
نظرات