شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 15:56 منتشر شده در مورخ: 1398/05/22 شناسه خبر: 1512397
کانون دانش‌پژوهان نخبه در نامه‌ای به مقام معظم رهبری از حمایت‌های مجدانه ایشان از حرکت‌های نخبگانی در کشور، قدردانی و تشکر کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ متن این نامه به شرح زیر است:

 
«بسم الله الرحمن الرحیم؛
 
محضر مبارک رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، ولی امر مسلمین جهان
 
حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی؛
 
پس از حمد و سپاس الهی که نعمت عظمای جمهوری اسلامی و موهبت بی بدیل ولایت مطلقه فقیه را بر ما ارزانی داشت، با تقدیم صمیمانه‌ترین سلام‌ها و خالصانه‌ترین ارادت ها، مراتب قدردانی و تشکر وافر کانون دانش‌پژوهان نخبه و اهداکنندگان مدال های المپیادهای کشوری و جهانی را به محضر شریفتان ابلاغ می کنیم.
 
از اینکه برای چندمین بار بر ما سربازان انقلاب اسلامی و فرزندان جوان خویش منت نهاده و علاوه بر پذیرفتن این بضاعت ناقابل، اجازه شرفیابی و تجدید میثاق با ولایت را صادر نمودید و فرصت دیدار و گفتگوی صمیمانه و حضور خاطره‌انگیز و مؤثر و امیدبخش و راهگشا را در اختیار ما قرار دادید، بسیار سپاسگزاریم.
 
تأییدات و حمایت‌های مجدانه حضرتعالی از حرکت نخبگانی و رهنمودها و تفقد پدرانه‌تان در برابر چشم جهانیان، وظیفه و مسئولیت ما را بیشتر کرد تا به فضل الهی، با اراده ای راسخ تر و انگیزه ای فزون تر در جهت رشد معنوی خویش و تولید علم و تعالی و پیشرفت همه جانبه کشور و انقلاب اسلامی گام برداریم و بدخواهان و کینه ورزان حسود را در گام دوم انقلاب مأیوس کرده و به عقب برانیم. دل دوستان و تحسین کنندگان خود را لبریز از شادی و افتخار کنیم و ارادت و سرسپردگی عملی به مقام عظمای ولایت و دلبستگی به انقلاب اسلامی را در برابر چشم جهانیان جلوه‌گر سازیم.
 
بر این باوریم که دعای خیر حضرتعالی سرمایه گرانبهای ما در این مسیر ارزشمند پرفراز و نشیب خواهد بود .
 
به امید فتح قله های رفیع انسانیت و کسب مدال حقیقی و پر افتخار شهادت در رکاب نائب بر حق امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف.
 
 کانون دانش پژوهان نخبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸»
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1512397
ارسال نظر
نظرات