شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:21 منتشر شده در مورخ: 1398/05/23 شناسه خبر: 1512585

ساخت منزل مسکونی برای مادر شهید در دلوار توسط جهادگران بسیجی

ساخت منزل مسکونی برای مادر شهید در دلوار توسط جهادگران بسیجی
مسئول سازندگی ناحیه مقاومت بسیج دلوار از ساخت یک باب خانه توسط جهادگران بسیجی دلواری برای خانواده یک شهید در دلوار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامحسین زمانی  مسئول سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام حسین (ع) در گفت‌و‌گو با خبرنگار سپاس اظهار داشت: بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ولیعصر که از سال جدید و در فرورودین ماه جاری کار ساخت یک باب خانه برای خانواده شهید  در دلوار را آغاز کرده بودند، کار خود را به ۸۵ درصد پیشرفت رساندند.

وی افزود: بسیجیان این حوزه پس از انجام استعلام‌های مورد نیاز و اخذ مجوز از شهرداری زمین متروکه‌ای را در اختیار گرفته و با ساخت آن که تا امروز ۸۵درصد پیشرفت داشته، خانواده نیازمندی را خانه‌دار کردند.

مسئول سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلوار  ادامه داد: این ساختمان ۱۰۰ متری در  مرکز شهر دلوار ساخته شده و همه انشعابات آن نیز برای این خانواده نیازمند تأمین شده است.

زمانی  عنوان کرد: کار ساخت این خانه حتی در ایام ماه مبارک رمضان نیز به صورت شبانه‌ انجام شده و بسیجیان هزینه‌های ساخت آن را توسط برخی خیرین و خودشان تأمین کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در حاشیه ساخت این خانه، فعالیت‌های فرهنگی و عقیدتی مانند برگزاری حلقه‌های صالحین، دیدار با خانواده شهدا و … نیز صورت گرفته است.

مسئول سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه  دلوار خاطرنشان کرد: البته دغدغه مسکن و خانه نیازمندان تنها به درون بخش دلوار ختم نمی‌شود، به طوری که روز گذشته نیز بسیجیان  دلواری ها برای ساخت مسکن برخی همشریان روستاهای منطقه دلوار شدند تا با اقدامی جهادی در فصل سرما یار و یاور این عزیزان باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1512585
ارسال نظر
نظرات