شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1398/05/23 شناسه خبر: 1512654
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان خبر داد
28 مرداد، زمان آغاز بازگشت حجاج سیستان و بلوچستانی از سرزمین وحی
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان از آمادگی فرودگاه بین المللی زاهدان برای استقبال از زائران بیت الله الحرام خبر داد و گفت: این فرودگاه از تاریخ 28 مرداد لغایت یکم شهریورماه میزبان بازگشت حجاج سیستان و بلوچستانی از سرزمین وحی خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن اعرابی مقدم در گفت وگو با عصرهامون، با اعلام این خبر گفت: در راستای استقبال از حضور حجاج اعزامی، جلسه بازگشت حجاج سیستان و بلوچستان در فرودگاه بین المللی زاهدان با حضور  معاونین عملیات هوانوردی و عملیات فرودگاهی استان، نماینده حج و زیارت استان، فرمانده پلیس فرودگاه استان، جانشین سپاه فرودگاه استان، نماینده گمرک، رئیس ایستگاه هواپیمایی ایران ایر، ماهان، قشم ایر و آسمان، نماینده مرکز بهداشت استان، نماینده فوریت های پزشکی استان برگزار شد.

وی افزود: این نشست ها هر سال قبل از اعزام و ورود اولین کاروان ها از استان با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر میان دستگاه های اجرایی و برقراری سطح مطلوبی از نظم و ارائه خدمات بهتر برگزار می شود.

وی با اشاره به اعزام هزار و 658 زائر در قالب 11 کاروان از شهرهای مختلف استان و با 7 پرواز طی 4 روز از فرودگاه بین المللی زاهدان به سمت فرودگاه جده عربستان گفت: امسال حمل و نقل هوایی زائران توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام و پروازهای ایرباس 300 و 310 این شرکت در خدمت زائران برای انتقال به سرزمین وحی بود.

اعرابی مقدم ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل و دست اندرکاران عملیات پروازهای حج تمتع سال جاری جهت انجام مطلوب پروازها و رضایتمندی زائران از عملیات رفت زائران تصریح کرد: فرودگاه زاهدان از تاریخ 28 مرداد لغایت یکم شهریورماه میزبان حضور هزار و 649 زائر در قالب  11 کاروان با تعداد 7 پرواز از توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی (ایران ایر) با هواپیمای ایرباس 300 و 310 خواهد بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا در صورت ثبات و مساعد بودن شرایط جوی کلیه پروازها طبق برنامه و در ساعت مقرر، در باند فرود فرودگاه زاهدان به زمین بنشینند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1512654
ارسال نظر
نظرات