شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1398/05/23 شناسه خبر: 1512718
فرماندار سیریک:

کمک خیرین سیریکی برای ارتقای بهداشت/ توسعه دریایی اولویت اصلی شهرستان سیریک

کمک خیرین سیریکی برای ارتقای بهداشت/ توسعه دریایی اولویت اصلی شهرستان سیریک
فرماندار شهرستان سیریک گفت: بامشارکت خیرین شهرستان واحد بخش تالاسمی و سایت امحای زباله بیمارستان امام سجاد (ع) شهرستان سیریک آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد جمالدینی، فرماندار شهرستان سیریک به همراه دکتر میرزاد سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان ظهر امروز در بازدید از بیمارستان امام سجاد(ع) شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: خیرین برای ساخت واحد تالاسمی و سایت امحای زباله بیش از سه میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار پرداخت کردند.

وی گفت: با احداث واحد تالاسمی بیمارستان امام سجاد(ع)  امکان ارائه خدمات به 30 بیمار تالاسمی شهرستان سیریک فراهم می شود.

27 میلیارد اعتبار برای ساخت اسکله چند منظوره سیریک واگذار شد

فرماندار شهرستان سیریک همچنین در بازدید از مجتمع بندری شهرستان سیریک افزود: 27 میلیارد و پانصد میلیون تومان اعتبار برای ساخت اسکله چند منظوره سیریک واگذار شد.

جمالدینی گفت: این اسکله به طول 104 متر است که در مدت دو سال احداث و تکمیل خواهد شد و با احداث آن شناورهای با ظرفیت ده هزار تنی می توانند پهلو گیری کنند.

وی اظهار کرد: با احداث اسلکه 104 متری  در مجتمع بندری سیریک زمینه شکوفایی و رونق اقتصادی در بخش های صادرات و واردات، مسافربری و گردشگری احیا می شود .

فرماندار شهرستان سیریک افزود: با بهره برداری از این اسکله زمینه اشتغالزایی بیش از 5 هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم خواهد شد.

جمالدینی خاطر نشان کرد: اسکله چند منظوره شهرستان سیریک دارای وسعت حوضچه 35 هکتاری و پسکرانه 86 هکتاری است که بعد از اسکله شهید رجایی دومین اسکله بزرگ استان هرمزگان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1512718
ارسال نظر
نظرات