شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1398/05/23 شناسه خبر: 1512755
جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های کشور خبر داد؛

افزایش ۱۱۲ درصدی کشفیات قاچاق کالا و ارز در فرودگاه های کشور

افزایش ۱۱۲ درصدی کشفیات قاچاق کالا و ارز در فرودگاه های کشور
جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از افزایش ۱۱۲ درصدی کشفیات قاچاق کالا و ارز در چهار ماهه نخست سال جاری در فرودگاه های کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ حسن یاردوستی جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های کشور امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه اراک گفت: حفظ، گسترش، بالندگی و اقتدار دین و جامعه دین دار ما برگفته از فرهنگ شهادت است.

یار دوستی اظهار کرد: کشور ما در عرصه های مختلف به ابتکارات و ابداعات مختلف دست یافته و امروزه امنیت و اقتدار ملی کشور ما زبان زد خاص و عام است.

وی ادامه داد: با توجه به سال رونق تولید و تحقق آن در سایه امنیت، در ۴ ماه نخست سال جاری ، کشفیات پلیس فرودگاه های کشور در حوزه قاچاق کالا و ارز در حدود ۱۱۲ درصد افزایش داشته است.

جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های کشور بیان کرد: این اقدامات ارزنده در سایه ارتقاء امنیت خطوط هوایی در سایه اهتمام کارکنان پلیس فرودگاه های کشور محقق شده است.

یاردوستی خاطرنشان کرد: حفاظت در فرودگاههای کشور یکی از وظایف پلیس است که ما در مجموعه پلیس فرودگاه های کشور بدنبال کسب رضایتمندی مردم و تامین امنیت خطوط هوائی و پرواز می باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1512755
ارسال نظر
نظرات