شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:26 منتشر شده در مورخ: 1398/05/23 شناسه خبر: 1512757
فرمانده انتظامی استان مرکزی:
۴۰ میلیارد ریال اموال سرقت شده به مالک حقوقی آن برگردانده شد
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: ۳ سارق حرفه ای که در حدود ۴۰ میلیارد ریال کالا را از یک شرکت صنعتی متعلق به یکی از بانک های استان سرقت کرده بودند، دستگیر شدند و کلیه اموال سرقتی از آنان کشف و به نماینده حقوق بانک تحویل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ سرهنگ "حسن مخفمی شهرستانی" گاران فرمانده انتظامی استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: در چند هفته پیش، نماینده حقوقی یکی از بانک های استان با اعلام شکایتی گزارش سرقت از یک کارگاه صنعتی واقع در یکی از شهرک های صنعتی اطراف شهر اراک را به پلیس اعلام کرد.

وی افزود: در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد که سارقان با تخریب قفل درب ورودی و بریدن درب سوله ها مقدار قابل توجهی از اموال موجود در کارگاه را که برابر اعلام نماینده حقوقی بانک در حدود ۴۰ میلیارد ریال برآورد قیمت شده است، سرقت کرده اند.

شهرستانی ادامه داد:‌ بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان، بررسی تخصصی موضوع را آغاز کردند و در روند رسیدگی به این پرونده مشخص شد که اموال سرقت شده توسط ۲ دستگاه جرثقیل و یک دستگاه کامیون بارگیری و از طریق یک جاده فرعی از این شهرک صنعتی انتقال داده شده است.

وی خاطر نشان کرد: با اقدامات تخصصی کارآگاهان پلیس، دو نفر از عاملان این سرقت شناسایی و در عملیاتی دستگیر شدند و در بازجویی های تخصصی صورت گرفته اعتراف کردند که اموال مسروقه درگاراژی در تهران تخلیه شده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، مالک این گاراژ شناسایی و دستگیر شد و بعد از بازرسی از گاراژ این فرد،‌کلیه اموال سرقت شده کشف و به نماینده حقوقی بانک تحویل داده شد.

وی خاطر نشان کرد:‌ متهمان دستگیر شده در این عملیات بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور وثیقه قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1512757
ارسال نظر
نظرات