شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1398/05/23 شناسه خبر: 1512764
امام‌جمعه الوند:

جهادگران بسیجی در آبادانی کشور پیشرو هستند/ بسیج سازندگی در مسیر تمدن‌سازی گام برمی‌دارد

جهادگران بسیجی در آبادانی کشور پیشرو هستند/ بسیج سازندگی در مسیر تمدن‌سازی گام برمی‌دارد
امام جمعه شهر الوند گفت: برای درمان اقتصاد مریض جامعه هیچ چاره‌ای نیست مگر اینکه گروه های جهادی در این موضوع ورود کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت السلام مسعود مهدوی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، درباره اهمیت جایگاه گروه های بسیج سازندگی اظهارکرد: چندین سال است که کشور ما دچار تحریم شده که بویژه تحریم اقتصادی از سوی استکبار و کشورهای مختلف غربی و منطقه فشار زیادی به کشور وارد می‌کند.

وی افزود: طبیعتا چیزی که می‌تواند زمینه مقابله با این مسئله را مخصوصا در بحث تولید، رونق و توسعه اقتصادی پیش ببرد این است که به صورت جهادی وارد حوزه‌های مختلف در قسمت اقتصادی، سازندگی و عمرانی شوند.

امام جمعه شهر الوند بیان کرد: در سال‌های گذشته دستگاه ها و دولت‌ها به طور جدی در حوزه پیشرفت، آبادانی و سازندگی ورود نکرده‌اند و با نواقص و کم کاری هایی مواجه هستیم.

مهدوی عنوان کرد: انتظاراتی که نظام اسلامی و مقام معظم رهبری انتظاراتی که در حوزه اقتصادی دارند نیز برآورده نشده؛ همانند بحث اقتصاد مقاومتی که سال‌هاست رهبر معظم انقلاب اسلامی به این موضوع اشاره دارند اما به نحو مطلوبی پیشرفت نداشته است.

وی تشریح کرد: نهادهایی مانند بسیج سازندگی و یا گروه‌های جهادی که در سپاه ایجاد شده زمانی که دست به کار می‌شوند به راحتی می‌توانند کمبودها و نواقصی که در جامعه ایجاد شده را تحت شعاع قرار دهند.

راهکار اقتصاد مریض مدیریت جهادی و انقلابی است

امام جمعه شهرالوند ابراز کرد: از گذشته تا به امروز جایگاه گروه‌های جهادی مشخص شده و باید به این حوزه بها داده شود تا بتوانند موثر واقع شوند.

وی تصریح کرد: بسیج سازندگی نهادی برخواسته از دل مردم است که گروه های جهادی با حضور در میدان پیشرفت و آبادانی کشور بسیار موفق عمل کرده‌اند.

مهدوی خاطر نشان کرد: با توجه به فرموده مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب که امروز جامعه ما به سمت تمدن سازی حرکت می‌کند، برای درمان اقتصاد مریض جامعه هیچ چاره‌ای نیست مگر اینکه گروه های جهادی در این موضوع ورود کنند.

امام جمعه شهر الوند در پایان تاکید کرد: گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی توانسته‌اند در این عرصه به خوبی ورود کنند و امیدواریم که شاهد فعالیت‌های بیشتر و پیشرفت این گروه‌ها در آینده باشیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1512764
ارسال نظر
نظرات