شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:35 منتشر شده در مورخ: 1398/05/24 شناسه خبر: 1512815

ماجرای کارخانه قند یاسوج به ساختمان قوه قضائیه کشیده شد/صدای دانشجویان کهگیلویه و بویراحمدی در گوش رئیسی+تصاویر

ماجرای کارخانه قند یاسوج به ساختمان قوه قضائیه کشیده شد/صدای دانشجویان کهگیلویه و بویراحمدی در گوش رئیسی+تصاویر
دانشجویان کهگیلویه و بویراحمدی با حضور در جلوی ساختمان قوه قضائیه ضمن اعتراض به مساله خصوصی سازی با شعارهای " رئیسی رئیسی حق را ما رو پس بگیر " قصد رساندن صدای خود به رئیس قوه قضائیه را دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صبح زاگرس دقایقی پیش تجمع اعتراضی دانشجویان در اعتراض به خصوصی سازی مقابل ساختمان شیشه ای قوه قضاییه برگزار شد.

 

این دانشجویان کهگیلویه و بویراحمدی با حضور در جلوی ساختمان قوه قضائیه ضمن اعتراض به مساله خصوصی سازی با شعارهای " رئیسی رئیسی حق را ما رو پس بگیر " قصد رساندن صدای خود به رئیس قوه قضائیه را دارند.

 

دانشجویان خواستار بازگرداندن کارخانه قند یاسوج و نماد صنعت کهگیلویه و بویراحمد به بیت المال و خروج آن از دست بخش خصوصی شدند؛ ان ها همچنین خواستار محکومیت کسانی شدند که به غارت بیت المال پرداخته اند.

 

این در حالی است که پیش از این دادستان مرکز استان در اردیبهشت ماه از صدور کیفرخواست برای هفت نفر در خصوص کارخانه قند خبر داده بود.

 

مهرداد کرمی اعلام کرد: با همکاری بانک و ضابطان و اداره‌کل اطلاعات استان و اطلاعات سپاه و تحقیقاتی که توسط بازپرس انجام شد در این زمینه اکنون ۲۰۰۰ صفحه پرونده تشکیل شده است.

 

وی با بیان این که در این پرونده تعداد ۷ متهم داریم افزود: در این کیفرخواست و در کنار آن دادخواست استرداد کارخانه قند را داریم که من باب حقوق عامه به بانک صادرات که مالک آن بوده استرداد داده شود.

انتهای پیام/

  • ف
  • ف
  • ف
https://www.dana.ir/1512815
ارسال نظر
نظرات